Rezultatyvaus Tarolio nepakako: lietuvio ekipa finale pasitinka žūtbūtinį mūšį

2023-05-25 23:30

Donatas Tarolis pelnė 18 taškų, tačiau jo atstovaujama Oradijos CSU 62:81 pralaimėjo penktąsias finalo serijos rungtynes prieš Klužo Napokos „U-Banca Transilvania“. Serijoje iki keturių pergalių lietuvio komanda atsilieka 2-3.

Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Donatas Tarolis žaidė rezultatyviausiai, tačiau jo atstovaujama Oradijos CSU pralaimėjo penktąsias rungtynes Rumunijos lygos finale. Lietuvio komanda namie 62:81 (14:17, 15:21, 25:22, 8:21) nusileido Klužo Napokos „U-Banca Transilvania“, tačiau vis dar turi šansą kabintis į aukso medalius.

Serijoje iki keturių pergalių 3-2 pirmauja Klužo Napokos krepšininkai. Per pirmuosius du susitikimus Tarolio ekipa iškovojo abi pergales, tačiau dabar patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

29-erių puolėjas iš Lietuvos per 27 minutes įmetė 18 taškų (4/6 dvit., 3/4 trit., 1/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 16 naudingumo balų.

Daugiausia pataiko: Leonardo Meindl

Nugalėtojams Karelas Guzmanas per 24 minutes pelnė 12 taškų (3/3 dvit., 1/4 trit., 3/3 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, dukart suklydo, blokavo metimą bei surinko 14 naudingumo balų.

Šeštasis serijos mačas vyks sekmadienį 18 val. Lietuvos laiku.

CSU: Donatas Tarolis 18, Markas Ogdenas 13, Joshua Bostičius 9.

„U-Banca Transilvania“: Karelas Guzmanas 12, Emanuelis Cate'as ir Nemanja Gordičius po 11.