Puikaus Bendžiaus neužteko: „Emporio Armani“ – per žingsnį nuo finalo

2023-05-30 00:20

Eimantas Bendžius sumetė 21 tašką į Milano „Emporio Armani“ krepšį, tačiau jo atstovaujama Sasario „Dinamo“ antrą kartą paeiliui krito pusfinalyje. Serijoje iki trijų pergalių pirmauja Milano atstovai.

Nuotr.: Scanpix/ZUMAPRESS.com
Nuotr. Scanpix/ZUMAPRESS.com

Italijos pusfinalyje Eimantas Bendžius spindėjo kovoje su Eurolygos komanda, tačiau jo atstovaujama Sasario „Dinamo“ atsidūrė prie prarajos krašto. Lietuvio klubas svečiuose 75:80 (19:13, 19:26, 18:21, 19:20) krito prieš Milano „Emporio Armani“ ir serijoje iki trijų pergalių dabar atsilieka 0-2.

Trečiasis serijos susitikimas vyks artėjantį ketvirtadienį. Mačo pradžia – 22 val. Lietuvos laiku.

Rezultatyviausiai Sasario ekipos gretose žaidęs Bendžius per 27 minutes pelnė 21 tašką (3/4 dvit., 4/9 trit., 3/5 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, sykį suklydo bei surinko 17 naudingumo balų.

Daugiausia pataiko: Eimantas Bendžius

Nugalėtojus į priekį vedė Luigi Datome, per 22 minutes surinkęs 19 taškų (2/2 dvit., 4/8 trit., 3/3 baud.), 3 atkovotus kamuolius bei 19 naudingumo balų.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes „Dinamo“ pralaimėjo 72:95.

„Emporio Armani“: Luigi Datome 19, Shabazzas Napieras ir Shavonas Shieldsas po 14, Billy Baronas 12.

„Dinamo“: Eimantas Bendžius 21, Chrisas Dowe 12, Ousmane'as Diopas ir Deshawnas Stephensas po 10.