„Valencia“ Ispanijos lygos ketvirtfinalyje įveikusi „Barcelona“ pusfinalyje susitiks su Malagos „Unicaja“.

Nuotr.: Javier Borrego/AFP7 via ZUMA Press Wire
Nuotr. Javier Borrego/AFP7 via ZUMA Press Wire

Barcelona“ pasismagino antrame Ispanijos lygos ketvirtfinalio mače bei užtikrintai žengė į pusfinalį.

Katalonai išvykoje 87:64 (26:13, 17:13, 24:19, 20:19) susitvarkė su „Valencia“ krepšininkais ir ketvirtfinalį laimėjo rezultatu 2-0.

Pusfinalyje Šaro auklėtinių jau laukia Malagos „Unicaja“ ekipa, kuri ketvirtfinalyje taip pat 2-0 įveikė Tenerifės „Lenovo“. Kitame pusfinalyje ginklus surems Madrido „Real“ ir Badalonos „Joventut“, kuri netikėtai 2-0 nukovė Vitorijos „Baskonia“.

ACB lygos atkrintamųjų medį galite rasti paspaudus čia

„Barca“ rungtynėse dominavo nuo pirmosios minutės, o ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 43:26. Apsukų Jasikevičiaus ir Roko Jokubaičio atstovaujama ekipa nemažino ir po pertraukos. Trečiajame ketvirtyje rezultatas tapo nepadoriu – 66:39.

Nugalėtojų gretose 5 žaidėjai surinko dviženklį taškų kiekį, o rezultatyviausiai rungtyniavo Tomašas Satoransky. Čeko sąskaitoje per 24 minutes buvo 14 taškų (1/2 dvit., 4/4 trit., 0/1 baud.), 2 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai bei 20 naudingumo balų.

Rokas Jokubaitis per 16 minučių surinko 6 taškus (1/2 dvit., 4/6 baud.), atkovotą kamuolį, rezultatyvų perdavimą, 2 perimtus kamuolius ir 6 naudingumo balus.

Valensijos komandoje išsiskyrė Bojanas Dubljevičius, kuris per 30 minučių pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

„Valencia“: Jaredas Harperis 12 (4/5 dvit.), Martinas Hermannssonas 10 (4/4 dvit.), Bojanas Dubljevičius 8 (8 atk. kam., 3 per. kam.), Shannonas Evansas 7 (3/8 dvit.).

„Barcelona“: Tomašas Satoransky 14 (4/4 trit., 7 rez. perd.), Nikola Mirotičius 13 (3/7 trit., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 2 blok.), Alexas Abrinesas 12 (4/6 trit.), Nicolasas Laprovittola (3/4 trit., 4 rez. perd.) ir Kyle'as Kuričius (3/5 trit., 3 per. kam.) po 11.