Wembanyamą sustabdęs ASVEL pratęsė pusfinalį Prancūzijoje

2023-06-03 08:01

Victoras Wembanyama pelnė 13 taškų, o jo atstovaujama Paryžiaus komanda Vilerbane pralaimėjo 59:86. Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo 1-2.

Nuotr.: Franck Fife/AFP - Scanpix
Nuotr. Franck Fife/AFP - Scanpix

Ant prarajos krašto atsidūrę Prancūzijos čempionai Vilerbano ASVEL pratęsė pusfinalio seriją. T.J. Parkerio auklėtiniai namuose 86:59 (21:17, 16:17, 25:16, 24:9) sutriuškino Paryžiaus „Metropolitans 92“ krepšininkus.

Serijoje iki trijų pergalių rezultatas tapo 1-2. Ketvirtasis mačas vėl Vilerbane bus žaidžiamas sekmadienį.

Šeimininkus į priekį vedė buvęs žalgirietis Dee Bostas. Gynėjas per 30 minučių pelnė 21 tašką (2/2 dvit., 3/9 trit., 8/10 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 19 naudingumo balų.

Gimimo vieta: Prancūzija

ASVEL pavyko pristabdyti iki tol serijoje dominavusį Victorą Wembanyamą. Prancūzijos megatalentas per 28 minutes pelnė 13 taškų (5/8 dvit., 0/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

ASVEL: Dee Bostas 21 (8/10 baud., 8 išpr. praž.), Retinas Obasohanas 18, Alexas Tyusas 10.

„Metropolitans 92“: TaShawnas Thomasas 16, Victoras Wembanyama 13, Barry Brownas 12.