Kaukėnas nebedirbs MKL prezidentu

2023-06-05 17:08

Vienerius metus MKL prezidento pareigas užėmęs Rimantas Kaukėnas jų nebetęs. To priežastimi įvardijamas didelis Kaukėno užimtumas.

Nuotr.: Žygimantas Gedvila/BNS
Nuotr. Žygimantas Gedvila/BNS

Finišuojant 22-ajam LIDL-Moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) sezonui, masiškiausia Lietuvos krepšinio organizacija turi pokyčių aukščiausiame vadovybės lygmenyje. Vienerius metus LIDL-MKL prezidentu buvęs legendinis Lietuvos krepšininkas Rimantas Kaukėnas dėl didelio užimtumo palieka šį postą, kuriame jį keičia visuomenininkas Remigijus Lapinskas.

„Dėkojame Rimantui už indėlį į moksleivių krepšinio vystymą. Garsaus krepšininko patirtis ir idėjos labai prisidėjo prie rekordais pažymėto šių metų moksleivių krepšinio lygos sezono, – kalbėjo LIDL-MKL direktorius Petras Aleksonis. – Visgi suprantame, kad labdaros fondo veikla ir vadovavimas aukščiausios lygos krepšinio klubui nepalieka pakankamai laiko moksleivių lygos vystymui. Tačiau džiaugiamės, kad Rimantas ir toliau bendradarbiaus su mumis bei padės savo patarimais.“

Naują LIDL-MKL prezidentą praėjusią savaitę patvirtino lygos valdyba, o krepšinio bendruomenei lygos vadovas prisistatys LIDL-MKL sezono uždarymo šventės metu. Iškilmingas renginys Raudondvario dvare numatytas birželio 8 d.

Rimantas Kaukėnas

Rimantas  Kaukėnas
Pozicija: SG
Amžius: 46
Ūgis: 192 cm
Svoris: 95 kg
Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

„Pasiūlymas vadovauti Lietuvos moksleivių krepšinio lygai buvo netikėtas, tačiau priėmiau jį nedvejodamas. Visi sutinkame, kad krepšinis yra antroji Lietuvos religija, o moksleivių krepšinis yra viso mūsų krepšinio pamatai ir pagrindas, – pažymėjo LIDL-MKL prezidentas Remigijus Lapinskas. – Man rūpi ateitis ir atsakingi sprendimai, duodantys naudos ateities kartoms. Vaikai yra ta sritis, į kurią būtina investuoti ir skirti laiko, siekiant impulso būsimoms pergalėms.“Komentarai:

Ši naujiena dar neturi komentarų. Būk pirmas, išreiškęs savo nuomonę!

Komentuoti

Vardas:      
  Prenumeruoti   Iš viso komentarų: 0

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.