Du lietuviai Ukrainoje pelnė 16 taškų

2008-12-15 10:25

Penkioliktąjį pralaimėjimą Ukrainos čempionate patyrė du lietuvius savo gretose turinti Dnepropetrovsko „Dnipro AZOT“ komanda. Ji savo aikštelėje 83:88 (22:17, 20:22, 28:26, 13:23) nusileido „Kryvbasbasket“ krepšininkams.

Pralaimėjusiems Justas Česnavičius per 25 minutes pelnė 13 taškų (2/5 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 3/7 baudų), atkovojo 7 kamuolius, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Vaidas Pauliukėnas per 27 minutes surinko 3 taškus (0/2 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

„Dnipro AZOT“ krepšininkai, turintys 4 pergales ir 15 pralaimėjimų, žengia priešpaskutinėje – 9-oje turnyrinės lentelės vietoje.