Sireikos sugrįžimas paženklintas „Šiaulių“ pergale

2009-01-03 20:17

Antano Sireikos sugrįžimas į „Šiaulių“ komandą paženklintas pergale SEB BBL pirmenybėse. Šiauliečiai išvykoje 87:75 (17:23, 26:17, 24:12, 20:23) įveikė Ainaro Bagatskio treniruojamą „Valmiera“ klubą.

Mačą kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie 11-ąją minutę po taikliu Inguso Bankevičiaus baudos metimų buvo įgiję 6 taškų pranašumą (25:19). Visgi tada šiauliečiai laimėjo 3 minučių atkarpą spurtu 12:0 ir pabėgo į priekį (31:25).

Įsibėgėjusių „Šiaulių“ latviai sustabdyti nepajėgė ir po ilgosios pertraukos. Trečiąjį kėlinį Sireikos auklėtiniai pradėjo pelnydami 11 taškų be atsako bei taip įgydami dviženklį pranašumą (54:40), kurio per likusį rungtynių laiką nebeišvaistė.

„Šiauliai“: Virginijus Praškevičius 22, Hannahas Stefhonas 15, Andrius Šležas 13, Gintaras Kadžiulis 11, Vaidotas Volkus 9 (10 atk. kam.), Gintautas Vileita 8.

„Valmiera“: Ingusas Bankevičius 25, Ronaldas Clarkas 21, Sandis Amolinsas 12, Maris Ziedinis 8.

laukiam kitu rezu , cia tik pirma dwikowa. tikekimes sireikos zaidimo filosofija pasiteisins
2009-01-04
nu dija pavarei, tai gal neziurek i vienas varzybas kaip mete? as kalbu apskritai.
2009-01-04
nebloga ispudi palieka legionierius
2009-01-04
-4
Kristijonas
Nejuokinkit su tom peticijom, ateina sunkūs laikai, o jūs norit kad TV3 nemokamai mokamas varžybas transliuotų.
2009-01-04
legionierius 15 tasku visai neblogai
2009-01-04
-1
sveikiname sireika sugrizus!
2009-01-04
kas del gero metimo: Volkus pagal statistika daug pramete - 3/8 dvitaskiai, 0/3 tritaskiai, naudingumas 3, zaide 31 min
2009-01-04
volkus turi gera metima. jei taip toliau los issaugs neblogas krepsininkas.