Svarus Razmaitės indėlis į pergalę

2009-01-12 13:42
Italijos moterų krepšinio antrosios lygos čempionato 14-ajame ture Pontederos „Castellani“ komanda, kuriai atstovauja Diana Razmaitė, namuose 65:42 įveikė Alkamo „Gea Magazzini“ krepšininkes ir iškovojo 13-ąją pergalę.

Lietuvė per 34 minutes pelnė 26 taškus (11/21 dvitaškių, 4/4 baudų) ir atkovojo 9 kamuolius.

Sienos „Consum.it“ ekipa su Kristina Vengryte svečiuose 73:78 nusileido Rendės „Calabra Maceri“ krepšininkėms ir patyrė aštuntąją nesėkmę.

38 minutes žaidusi Vengrytė surinko 15 taškų (6/8 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 3/4 baudų) ir atkovojo 8 kamuolius.

Vengrytė rezultatyviausių lygos žaidėjų klasifikacijoje yra 14-a, o pagal atkovotus kamuolius užima šeštąją vietą. Lietuvė per rungtynes pelno vidutiniškai po 14,36 taško ir atkovoja po 9,14 kamuolio.

Margeros „Sernavimar“ komanda su Sandra Baliutavičiūte namuose 61:44 nugalėjo „Pregis San Bonifacio“ ekipą ir šventė 12-ąją pergalę.

Lietuvė per 33 minutes pelnė 13 taškų (5/8 dvitaškių, 1/6 tritaškių), atkovojo 8 kamuolius ir blokavo net 5 metimus.

Kaljario „Trony“ su Aistė Slėnyte svečiuose po pratęsimo 64:61 nugalėjo La Specijos „TermoCarispe“ ekipą ir iškovojo dešimtąją pergalę.

Lietuvė per 21 minutę pelnė 11 taškų (3/6 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 2/3 baudų).

11-ąją pergalę iškovojo Jurgos Budrytės Lukos „Ducato“ komanda, svečiuose 61:59 įveikusi Bolcano „Iveco“ ekipą.

Lietuvė per 38 minutes pelnė 10 taškų (5/8 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 0/4 baudų) ir atkovojo 8 kamuolius.