Lietuviai svariai prisidėjo prie „Poltava“ komandos pergalės

2009-02-08 13:05

Ramūno Cvirkos vadovaujama BK „Poltava“ ekipa, kurioje rungtyniauja trys lietuviai, Ukrainos krepšinio lygoje namuose 91:75 (21:23, 17:13, 28:19, 25:20) nugalėjo Nikolajevo MBK krepšininkus.

Gytis Sirutavičius per 19 minučių pelnė 10 taškų (1/7 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

Saulius Kazevičius per 26 minutes įmetė 15 taškų (3/6 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 3/4 baudų) bei atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį.

Aurimas Kieža per 31 su puse minutės pelnė 11 taškų (5/9 dvitaškių, 1/1 baudos), atkovojo 7 kamuolius, tačiau sykį prasižengė ir 2 kartus suklydo.

„Poltava“: Ricky Clemonsas ir Saulius Kazevičius – po 15, Maximas Ivshynas 13, Jurica Zuza 12, Aurimas Kieža 11, Gytis Sirutavičius 10.

MBK: Jarrius Jacksonas 22, Serhiy Gladyras 20, Ivanas Gylevychas 18.

„Poltava“ su 4 pergalėmis ir 15 pralaimėjimų užima aštuntąją vietą, MBK krepšininkai, iškovoję 6 pergales ir patyrę 13 pralaimėjimų – penkti.