„Šiauliai“ išvargo pergalę Marijampolėje

2009-03-10 22:32
Nuotr.:

Sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) šį vakarą iškovojo „Šiaulių“ krepšininkai. Jie išvykoje tik sėkmingai sužaidę ketvirtąjį kėlinį 84:77 (21:13, 22:34, 19:22, 22:8) palaužė Marijampolės „Sūduvą“.

Po trijų kėlinių dar priekyje buvo „Sūduva“ – 69:62, tačiau ketvirtajame kėlinyje svečiai ėmė sparčiai artėti. Paskutinįjį ketvirtį „Šiauliai“ pradėjo spurtu 15:3 taip persverdami rezultatą savo naudai (77:72).

Likus žaisti 3 minutes ir 26 sekundes „Sūduva“ buvo kiek priartėjusi (77:75), bet tada du tritaškius iš eilės pataikė Andrius Šležas ir „Šiauliai“ atitrūko nebepavejamai.

„Šiauliai“: Gintaras Kadžiulis 15, Gediminas Maceina 14, Andrius Šležas 13, Gintautas Vileita 11, Mindaugas Kuzminskas 10.

„Sūduva“: Vytautas Nedzinskas 24, Erikas Kaupaitis 15, Andrius Čižikas 15, Darius Gvezdauskas 11.