Delininkaitis ir Navickas vedė savo komandas į pergales

2009-05-04 11:00
Nuotr.:
Įtikinama pergale Ukrainos krepšinio lygos (UBL) ketvirtfinalį pradėjo „lietuviškoji“ Kijevo „Budivelnik“ komanda. Ji sekmadienį savo aikštėje 105:77 (29:18, 26:21, 29:16, 21:22) sutriuškino Frankovsio „Goverla“ ekipą.

Nugalėtojams Tomas Delininkaitis per 28 minutes pelnė 27 taškus (4/7 dvitaškių, 5/7 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Jo komandos draugas Povilas Čiukinas per 19 minučių surinko 15 taškų (6/8 dvitaškių, 3/3 baudų), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 2 metimus ir kartą prasižengė.

Frankovskio komandai Aivaras Kiaušas per 25 minutes pelnė 9 taškus (2/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/5 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 1 sykį pažeidė taisykles.

Kitas „Goverla“ lietuvis Vitalijus Stanevičius per 10 minučių taškų nepelnė (0/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), atkovojo ir prarado po 1 kamuolį bei blokavo 1 metimą.

Vienas geriausių rungtynių šį sezoną sužaidė Gediminas Navickas, o jo Lvovo „Politechnika“ 101:89 įveikė Dnepropetrovsko „Dnipro Azot“ komandą.

Navickas per 33 minutes surinko 23 taškus (5/7 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 7/8 baudų), atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet 6 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Pergalę po pratęsimo šventė „Odesos“ komanda, savo aikštėje 68:67 (18:17, 18:17, 17:11, 8:16, 7:6) palaužusi Dnepropetrovsko „Dnipro“ ekipą.

Nugalėtojams Darius Pakamanis per 31 minutę surinko 13 taškų (2/5 dvitaškių, 3/4 tritaškių), perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 1 kartą suklydo.