Adomaičio klubas iškopė į finalą

2009-05-08 23:23
Nuotr.:

Dainiaus Adomaičio Rygos „Barons/LMT“ komanda iškopė į Latvijos čempionato finalą. Ketvirtose pusfinalio rungtynėse „Barons/LMT“ ekipa 73:69 (18:15, 13:16, 29:20, 13:18) įveikė Rygos ASK krepšininkus ir seriją iki 3 pergalių laimėjo 3-1.

Nugalėtojams Adomaitis per 33 minutes pelnė 9 taškus (3/6 dvitaškių, 1/4 tritaškių), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Pralaimėjusiųjų gretose Marius Runkauskas per 24 minutes surinko 12 taškų (2/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 1 kamuolį, bet 4 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Andrius Mažutis per 27 minutes įmetė 10 taškų (3/6 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus prasižengė.

„Barons/LMT“: Armandas Škelė 19, Toddas Abernethy 13 (9 atk. kam.), Kasparas Beržinis 11 (8 atk. kam.), Dainius Adomaitis 9, Artūras Bruninas 8.

ASK: Maris Lakša 13, Marius Runkauskas 12, Ernestas Kalve 12, Aigaras Vitolas 12, Andrius Mažutis 10.

Finale „Barons/LMT“ kovos su „Ventspils“ krepšininkais, kurie pusfinalyje 3-0 laimėjo seriją prieš Rygos VEF komandą.