Septyni „Rūdupio“ krepšininkai palaužė „Sūduvą“ (statistika)

2009-11-24 21:23

Prienų „Rūdupis“ Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurėje ir toliau išlieka be pralaimėjimų. „Rūdupis“ antradienio vakarą namuose 95:89 (28:14, 21:19, 24:22, 22:34) palaužė Marijampolės „Sūduvą“.

„Rūdupio“ startas – 28:11 gerokai privertė sunerimti „Sūduvos“ vyriausiąjį trenerį Kęstutį Juozaitį. Po stratego minutės pertraukėlės vaizdas aikštėje nepasikeitė ir pirmojoje rungtynių dalyje prieniškiai buvo susikrovę net 19 taškų persvarą (39:20).

Svečiai į dar didesnę duobę įkrito po didžiosios pertraukos, kai jų atsilikimas pasiekė 24 taškų ribą (64:40).

Žemiau nusileisti nesugebėję marijampoliečiai pradėjo kilti į viršų, o sparčiai mažindami atsilikimą ketvirtojo ketvirčio pabaigoje šeimininkus prisivijo iki 3 taškų – 87:90. Visgi kovoti dėl pergalės buvo per vėlu.

„Rūdupis“: Povilas Šakinis 26 (5/12 tritaškių), Giedrius Jankauskas 22 (9/9 dvitaškių), Gytis Andrijauskas 21 (4/6 tritaškių), Gintatas Vileita 13 (5 rez. perd.).

„Sūduva“: Aurimas Kieža 27 (9/13 dvitaškių, 9 atk. kam.), Rashaunas Broadus 25 (7 rez. perd.), Raimundas Danys 10, Erikas Kaupaitis 9.