„Nevėžis“ patyrė dar vieną sutriuškinimą (statistika)

2009-12-11 21:35

Dar vieną triuškinantį pralaimėjimą Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elitiniame divizione patyrė Kėdainių „Nevėžis“. Kėdainiškiai išvykoje 58:93 (19:17, 13:24, 9:26, 17:16) pralaimėjo „Valmiera“ komandai.

Lemiamą spurtą latviai surengė po ilgosios pertraukos. Nors po dviejų kėlinių „Valmiera“ ekipa priekyje tebuvo 9 taškų skirtumu (41:32), bet jau trečiajame kėlinyje skirtumas ėmė didėti.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai surengė spurtą 14:4 ir skirtumas šoktelėjo iki 19 taškų, o ketvirtajame kėlinyje perkopė ir 30 taškų ribą.

Nugalėtojų gretose Artūras Valeika žaidė tik 4 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (1/2 dvitaškių) ir 2 kartus suklydo.

„Nevėžis“: Egidijus Dimša 19, Darius Gvezdauskas 18.

„Valmiera“: Davisas Daviinas 17 (8 kld.), Blazas Cresnaras 16 (8 atk. kam.), Sandis Amolinas 15, Oskaras Virsis 11, Janis Kaufmanis 10, Janis Beržinis 8, Janis Graudinis 8.