„Aisčiai“ išsigelbėjo ketvirtajame kėlinyje (statistika)

2009-12-19 20:05

Antrąją pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo Kauno „Aisčių“ krepšininkai. Dariaus Dikčiaus auklėtiniai namie 70:67 (17:17, 19:14, 13:22, 21:14) palaužė turnyro lentelės kaimynę Kėdainių „Nevėžio“ ekipą.

Baigiantis trečiajam ketvirčiui po Roko Griniaus dvitaškio kėdainiškiai buvo įgiję 9 taškų pranašumą (53:44), tačiau lemiamomis minutėmis iniciatyvos ėmėsi visas rungtynes tylėjęs Giedrius Kurtinaitis.

Ketvirtajame kėlinyje „Aisčių“ gynėjas surinko 9 iš 12 savo pelnytų taškų ir padėjo savo komandai pavyti varžovus ir išsiveržti į priekį. Likus žaisti 19 sekundžių po Kurtinaičio baudų „Aisčiai“ įgijo 3 taškų pranašumą (68:65).

Nerijaus Zabarausko auklėtiniai dar bandė gelbėtis prasižengdami, tačiau kauniečių rankos nedrebėjo ir jie privertė „Nevėžį“ pralaimėti penktą kartą iš eilės bei devintą per dešimt žaistų mačų.

„Aisčiai“: Vaidas Čepukaitis 17, Mantas Kadzevičius 12 (10 atk. kam.), Marius Valukonis 12, Giedrius Kurtinaitis 12.

„Nevėžis“: Egidijus Dimša 16 (8 atk. kam.), Rokas Grinius 15, Rokas Ūzas 13.