„Juventus“ pergalę Marijampolėje apkartino traumos (statistika)

2010-01-08 20:59
Aštuntąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Utenos „Juventus“ klubas. Uteniškiai svečiuose 87:82 (21:16, 21:17, 18:19, 27:30) palaužė Marijampolės „Sūduvos“ klubo pasipriešinimą.

Svečiai iš Utenos į priekį šovė jau pačioje mačo pradžioje, kuomet po taiklių Tomo Gaidamavičiaus ir Arūno Vasiliausko metimų pirmavo 9:2.

Visgi „Sūduvos“ krepšininkai nepasimetė ir antrojo kėlinio pradžioje po Rashauno Brodaus metimo jau buvo priekyje – 25:24. Tačiau tuomet Utenos klubas šešių minučių atkarpą laimėjo 14:3 bei įgijo dviženklį pranašumą (38:28).

Po pertraukos ir toliau pranašesni buvo svečiai, kurie įpusėjus ketvirčiui pirmavo 15 taškų persvarą (53:38). Ketvirtojo kėlinio pradžią Marijampolės ekipa laimėjo 7:2 bei sumažino deficitą iki 3 taškų (59:62). Nuo to laiko komandos daugiausiai skyrė keturi taškai.

Iki susitikimo pabaigos likus 2 minutėm 49 sekundėm Marius Janišius pelnė du taškus ir „Juventus“ persvara ištirpo iki dviejų taškų (74:72), bet tada Gintaro Kručkausko auklėtiniai surengė spurtą 9:2 bei nutolo nebepavejamai.

Šiame mače traumas patyrė „Juventus“ žaidėjai Paulius Morkeliūnas ir Audrius Mineikis.

„Sūduva“: Rashaunas Brodaus 18 (8 rez. perd.), Marius Janišius 18, Raimundas Danys 13, Vytautas Nedzinskas 11.

„Juventus“: Tomas Gaidamavičius 20 (7 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kld.), Žydrūnas Urbonas 15 (9 atk. kam.), Darius Pakamanis 15, Jonas Elvikis 13.