„Nevėžis“ neprilygo Liepojos krepšininkams (statistika)

2010-02-14 17:57
Triuškinantį pralaimėjimą Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elitiniame divizione patyrė Kėdainių „Nevėžis“. Kėdainiškiai išvykoje 63:85 (14:30, 11:7, 18:21, 20:27) pralaimėjo Liepojos „Lauvas“ krepšininkams.

Latviai jau pirmąjį kėlinį pradėjo spurtu 18:6 ir įgijo dviženklį pranašumą, kuris baigiantis ketvirčiui siekė jau 16 taškų (30:14).

Tačiau po ilgosios pertraukos aikštelėje buvo grįžusi intriga. 27-ąją minutę Rolandas Alijevas pataikė tritaškį ir „Nevėžio“ atsilikimas buvo sumažėjęs iki 7 taškų (40:47). Visgi netrukus „Lauvas“ spurtavo 9:0, o svečiams po šio smūgio atsigauti nebepavyko.

Nugalėtojams Laimonas Kisielius per 19 minučių pelnė 8 taškus (2/4 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 4/8 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus prasižengė.

„Nevėžis“: Egidijus Dimša 18 (14 atk. kam.), Mantas Simonavičius 13, Darius Šilinskis 13, Rolandas Alijevas 12.

„Lauvas“: Klavas Ansonas 16 (9 atk. kam.), Olegas Kojenetas 14 (8 atk. kam.), Edgaras Jeromanovas 12 (8 atk. kam.), Juris Patmalniekas 10, Laimonas Kisielius 8.