Danijoje rezultatyvumu išsiskyrė Dzeranovas

2010-02-22 11:01
Danijos krepšinio lygoje sekmadienį pralaimėjo abi komandos, savo gretose turinčios krepšininkų iš Lietuvos. Skaudžią nesėkmę patyrę Nestvedo „Team FOG“, svečiuose 104:105 turėjusi pripažinti „Horsens IC“ pranašumą.

Nestvedo komandai Alanas Dzeranovas per 25 minutes pelnė 18 taškų (4/5 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo ir prarado po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Jo komandos draugas Karolis Kalvaitis per 33 minutes surinko 10 taškų (4/6 dvitaškių, 2/4 baudų), atkovojo 5 ir prarado 3 kamuolius bei 2 sykius pažeidė taisykles.

Pralaimėjo ir Kopenhagos SISU, kuriai atstovauja Tomas Rinkevičius ir Mindaugas Kalvelis. Lietuvių ekipa taip pat svečiuose 58:75 turėjo pripažinti „Aabyhoj“ persvarą.

Rinkevičius per 34 minutes surinko 11 taškų (1/5 dvitaškių, 3/7 tritaškių), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, 2 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Kalvelis per 18 minučių surinko 2 taškus (1/5 dvitaškių), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 4 kartus prasižengė ir kartą suklydo.

SIS (13-9) turnyrinėje lentelėje užima ketvirtą vietą, o „Team FOG“ (11-11) žengia penkti.

blia jai rimtai as net toki nepazystu,bet malonu kad lietuviai rodo save!