Lietuvių dvikovoje Danijoje išsiskyrė Rinkevičius

2010-03-01 10:15

Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Tomas Rinkevičius atvedė savo komandą į pergalę Danijos čempionate. Lietuvio Kopenhagos SISU 88:82 (17:16, 22:26, 26:18, 23:22) nugalėjo Kopenhagos „Amager“.

Rinkevičius per 32 minutes pelnė 23 taškus (4/4 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 6/6 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 kamuolius, tačiau net 8 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Jo komandos draugas Mindaugas Kalvelis per 20 minučių surinko 8 taškus (3/6 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 2 metimus, 3 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

„Amager“ komandai atstovaujantis Nerijus Brasas per 31 minutę pelnė 15 taškų (3/3 dvitaškių, 2/10 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 5 sykius pažeidė taisykles.

SISU (14-9) devynių komandų turnyre užima ketvirtą vietą, o „Amager“ (5-19) žengia paskutinė.