Lietuvių komandos Danijos reguliarųjį sezoną baigė laimėjimais

2010-03-05 11:39

Laimėjimu Danijos krepšinio lygos reguliarųjį sezoną baigė Kopenhagos SISU, savo gretose turinti du lietuvius. SISU ketvirtadienį išvykoje 96:77 nugalėjo „Horsens IC“.

Nugalėtojams Tomas Rinkevičius per 27 minutes pelnė 14 taškų (1/1 dvitaškio, 4/8 tritaškių), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir kartą suklydo.

Kitas Kopenhagos komandos lietuvis Mindaugas Kalvelis per 21 minutę pelnė 11 taškų (5/5 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, 4 kartus prasižengė ir 3 sykius suklydo.

Pergalingai reguliarųjį sezoną baigė ir Nestvedo „Team FOG“, namie 72:67 nugalėjusi Hersholmo „79ers“.

Nugalėtojams Alanas Dzeranovas per 23 minutes pelnė 8 taškus (3/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio,  2/2 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, po 2 kartus prasižengė ir suklydo.

Jo komandos draugas Karolis Kalvaitis per 20 minučių pelnė 5 taškus (2/6 dvitaškių, 1/1 baudos), atkovojo 6 kamuolius, blokavo 1 metimą, perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 5 kartus suklydo ir prasižengė.

SISU (15-9) užėmė trečią vietą ir atkrintamosiose varžybose susitiks su Abihojės IF. „Team FOG“ (12-12) liko penkti ir kausis su Hersholmo „79ers“.

BALSUOJAM UŽ SAVUS!(BŪTINAI UŽ ŠARĄ)!!(tik ne už D.BODIROGĄ)

davai davai balsuojam nepatingim atsilieka Lietuviai!!!
2010-03-05
WWW.BASKETWORLD.LT
WWW.BASKETWORLD.LT - tiesioginės Eurolygos rungtynių transliacijos, smagūs žaidimai, galimybė laimėti vertingų prizų, tarp kurių net 1000 Lt už tai, kad pademonstruosite savo krepšinio žinias. Taip pat įdomūs interviu, karščiausios naujienos iš krepšinio pasaulio bei unikali proga Lietuvoje rasti NBA rungtynių statistiką ir peržvelgti rungtynių eigą (PLAY-BY-PLAY). WWW.BASKETWORLD.LT 337568896
2010-03-05
BASKETWORLD.LT
WWW.BASKETWORLD.LT - tiesioginės Eurolygos rungtynių transliacijos, smagūs žaidimai, galimybė laimėti vertingų prizų, tarp kurių net 1000 Lt už tai, kad pademonstruosite savo krepšinio žinias. Taip pat įdomūs interviu, karščiausios naujienos iš krepšinio pasaulio bei unikali proga Lietuvoje rasti NBA rungtynių statistiką ir peržvelgti rungtynių eigą (PLAY-BY-PLAY). 833715337