Jasikevičius sužaidė geriausias sezono rungtynes, „Maroussi“ liko už borto (video, statistika)

2010-03-11 21:05
Šarūnas Jasikevičius sužaidė geriausias Eurolygos rungtynes šį sezoną, o Atėnų „Panathinaikos“ iškovojo antrąją pergalę. Željko Obradovičiaus auklėtiniai atkakliose rungtynėse 82:79 (22:20, 19:19, 20:21, 21:19) nugalėjo Atėnų „Maroussi“ klubą bei eliminavo jį iš tolimesnės kovos dėl Eurolygos nugalėtojų taurės.

„Maroussi“, norint pakilti į antrąją turnyro lentelės vietą, kuri garantuoja vietą ketvirtfinalyje, reikėjo nugalėti „Panathinaikos“, bei tikėtis Belgrado „Partizan“ ekipos nesėkmės.

Visas rungtynes vyko atkakli kova, o nė vienai ekipai nesisekė įgyti didesnės, nei septynių taškų persvaros. Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei rezultatas buvo lygus (77:77), bet Mike‘as Batiste‘as pataikė dvitaškį bei išvedė „Panathinaikos“ į priekį (79:77). Kitoje aikštės pusėje  Jaredas Homanas išprovokavo pražangą, bet įmetė tik vieną baudą. „Maroussi“ bandė prasižengti, tačiau Antonis Fotsis sumetė abi baudas bei padidino ekipos pranašumą iki trijų taškų – 81:78.

„Maroussi“ dar turėjo progą išplėšti pratęsimą, tačiau tolimas Kosto Kaimakoglou metimas skriejo pro šalį, taip sudaužydamas Atėnų komandos viltis prasibrauti tarp aštuonių stipriausių Europos komandų.

Jasikevičius ant parketo praleido 28 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (5/7 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį bei 4 kartus suklydo.

Šiame mače „Panathinaikos“ vertėsi be Nikolos Pekovičiaus, Kosto Tsartsario, Dimitrio Diamantidžio, Vassilio Spanoulio bei Stratos Perperoglou.

„Panathinaikos“: Mike‘as Batiste‘as 21, Giorgi Shermadini 11, Šarūnas Jasikevičius 11, Drew Nicholas 10, Nickas Calathesas 9.

„Maroussi“: Billy Keysas 13, Jaredas Homanas 13, Dimitrios Mavroeidis 11, Jamontas Lucasas 10.