„Caja Laboral“ žengė į kitą etapą (statistika)

2010-03-11 22:36
Pergalę po pratęsimo iškovoję Vitorijos „Caja Laboral“ krepšininkai žengė į kitą Eurolygos etapą. „Caja Laboral“ namie po pratęsimo 102:90 (18;19, 14:18, 17:18, 29:23, 24:12) nugalėjo Zagrebo „Cibona“ komandą.

Po Maskvos srities „Chimki“ ekipos pergalės 13 taškų skirtumu prieš Pirėjo „Olympiakos“ ekipą, baskams buvo reikalinga pergalė ne mažesniu kaip 6 taškų skirtumu.

Pratęsimą šeimininkams išplėšė Marcelinho Huertas, kuris pačioje ketvirtojo kėlinio pabaigoje pataikė vieną baudą iš dviejų.

Pratęsime sužaidus 3 minutes Marko Tomas taikliomis baudomis buvo priartinęs „Cibona“ ekipą iki 2 taškų (88:90), bet tada baskai surengė spurtą 12:0 ir abejonių kas laimės nebeliko.

„Caja Laboral“: Mirza Teletovičius 27 (9 atk. kam.), Fernando San Emeterio 20, Marcelinho Huertas 17, Stanko Baračas 16 (11 atk. kam.), Walteris Herrmannas 12, Lioru Eliyahu 8.

„Cibona“: Jamontas Gordonas 22 (8 atk. kam.), Vedranas Vukušičius 19, Marko Tomas 19, Samo Udrihas 16, Daliboras Bagaričius 9, Luksa Andričius 8.