Rezultatyviose rungtynėse „Sūduva“ palaužė „Alytų“ (statistika)

2010-03-19 20:43
Sunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse iškovojo Marijampolės „Sūduvos“ klubo krepšininkai, kurie namuose po permainingos ir atkaklios kovos 103:96 (30:24, 23:25, 30:27, 20:20) palaužė „Alytaus“ ekipą.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 3 minutes rezultatas buvo lygus 93:93, tačiau tuomet šeimininkai pelnė 8 taškus be atsako ir įtvirtino pergalingą pranašumą – 101:93.

Abi komandos patekti į atkrintamąsias rungtynes vilčių nebeturi.

„Sūduva“: Andrius Čižikas 18, Saulius Kazevičius 17, Aurimas Birgelis 16, Nerijus Varnelis 14 (12 atk. kam.), Roshaunas Broadusas 11.

„Alytus“: Andrius Aleksandrovas 28 (7 atk. kam.), Paulius Kleiza 20 (9 atk. kam.), Vilius Šumskis 17 (13 atk. kam.), Vytautas Valiulis 11.