„Juventus“ išsaugojo ketvirtąją poziciją (statistika)

2010-03-23 20:00

Utenos „Juventus“ krepšininkams, bent jau kol kas, pavyko išsaugoti ketvirtąją poziciją Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Uteniškiai išvykoje 72:65 (16:19, 18:7, 19:18, 19:21) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“.

Antrojo kėlinio viduryje Simonas Serapinas tolimu metimu buvo rezultatą išlyginęs (24:24), bet per likusias 5 kėlinio minutes „Juventus“ spurtavo 10:2 ir ilsėtis išėjo turėdami 8 taškų pranašumą (34:26).

Visgi po ilgosios pertraukos klaipėdiečiai pasiduoti neketino ir sugebėjo atkurti intrigą. 36-ąją minutę Juozas Ramanauskas pataikė dvitaškį su Pauliaus Morkeliūno pražanga ir skirtumas sumenko iki 2 taškų (59:61). Bet netrukus Gintautas Matulis pataikė dvitaškį, Virginijus Praškevičius smeigė tritaškį ir Utenos ekipa atitrūko.

Šiame mače uostamiesčio ekipoje jau žaidė traumą išsigydęs Robertas Bitinas. Tiesa, krepšininkas rungtyniavo tik 6 minutes, per kurias prametė vienintelį mestą tritaškį ir taškų nepelnė.

„Juventus“: Virginijus Praškevičius 17 (9 atk. kam.), Jonas Elvikis 12, Šarūnas Vėlius 11 (7 rez. perd.), Tomas Jasiulionis 10, Arūnas Vasiliauskas 9.

„Neptūnas“: Simonas Serapinas 18 (8 atk. kam.), Simas Galdikas 15, Juozas Ramanauskas 13.

„Juventus“ (12-9) vienu laimėjimu lenkia tris komandas – „Neptūną“, „Techasą“ ir „Rūdupį“. Visos šios ekipos turi po 11 pergalių ir pralaimėjimų.

egis
juve saunuoliai su siauliais dar pasikapos pamatysit
2010-03-26
To Cx65Pilnai siknon sulindai;DD na ka zinau kaimas ne kaimas, bet kiek esu buves tai miestas taip sutvarkytas, kad kitiem reiktu pavydeti. Bet jusu tas vadinamas kaimas surinko geresne komanda nei tas pats Neptunas, kuriame pramone tikrai manu auksciau nei Utenos. Ir seip saunu stebeti tokius debiutantus

Patarčiau nekreipt dėmesio į Cx65 komentarus, ir tuo labiau į juos rimtai atsakinėt. Patikėk, tai tikrai beprasmiška :))) Nes čia yra vienas tokių, kurie iš dėmesio trūkumo ir neturėjimo ką pasakyt rašinės bet ką, kad tik jiems kas nors atrašytų ir pan. Ką žinau, jis net lietuviškai rašyt kaip matau nelabai moka, taip kad ir susišnekėt sunku būtų. O rosteriui irgi tas pats galioja.
2010-03-24
To Cx65
2010-03-24
+1
rosterisgerus rezultaus rodo?Paklauskit ar is ten zaidzianciu krepsininku nors vienas iki tol yra tam kaime utenoj nors buves?manau bet kokie moletai ar kretingale surinkusi beveik visas LKL gestancias zvaigzdutes taip pat del 4 vietos spardytusi!

o tu bent buvai utenoje kad vadini kaimu??!
+2
Praskevicius jau butu taip ir palikes sportbacius , o stai ka dar vyrukas gali isdarinet :) nuostabu , dar Urbonui prisijungus isvis siautes , o be to nebloga komanda surinkta , ir izaidejas geras , atakuojanciu turi , krastai yra tikrai geri , centras patikimas , liux komanda , ko daugiau reikia , dar pagal mane jie pasikapos su siauliais :)) o del Neptuno , kai cia kazkas minejo Sarapinas sedes , o stai siose rungtynese pakrito ir irode kad dar neblogai talkina komandai .. geriausios kovos dar pries aki :)
2010-03-24
+1
rungtynes su sakalais bus aukso vertes, pralosus bus visiska s...., 7 vieta ir zalgiris...
2010-03-24
+1
buvau tose rungtynese, geros rungtynes..., lemiamu momentu neptunas pramete pora tritaskiu, bei kai baudu nepataikai sunku tiketis pergales pries stipresni varzova, o del gestanciu zvaigzdziu, tai juventus saunuoliai, kad suteike sansa lost praskiui pavyzdziui, ne visi gali brauna nupirkt...