Įspūdingi Williamso ir Duranto pasirodymai mače Jutoje (statistika)

2010-04-07 09:23

Deronas Williamsas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes ir atvedė Jutos „Jazz“ komandą į 51-ąją pergalę NBA. „Jazz“ savo aikštelėje po pratęsimo 140:139 (32:29, 31:36, 34:29, 32:35, 11:10) palaužė Oklahomos „Thunder“ krepšininkus.

„Jazz“ ekipa namie laimi jau dešimtąjį kartą iš eilės.

Iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 5 sekundes Greenas buvo sugrąžinęs „Thunder“ ekipai minimalų pranašumą (139:138), tačiau „Jazz“ gelbėtoju tapo Williamsas. Gynėjas likus vos 1,1 sek. pataikė dvitaškį, kuris ir buvo pergalingas.

Iš viso šiame mače Williamsas per 42 minutes pelnė 42 taškus (10/16 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 10/11 baudų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimą ir tik kartą suklydo.

Williamsas tapo 19-uoju NBA žaidėju nuo 1986-1987 metų sezono, kuriam pavyko pelnyti 42 taškus, atlikti 10 rezultatyvių perdavimų ir tik kartą arba mažiau suklysti.

Oklahomos komandai pergalės neatnešė ir įspūdingas Kevino Duranto žaidimas. Puolėjas per 44 minutes surinko 45 taškus (6/16 dvitaškių, 7/13 tritaškių, 12/12 baudų), atkovojo 7 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Jazz“: Deronas Williamsas 42, Carlosas Boozeris 28 (15 atk. kam.), Mehmetas Okuras 20, C.J.Milesas 16, Paulas Millsapas 15, Wesley Matthewsas 14.

„Thunder“: Kevinas Durantas 45, Russellas Westbrookas 27 (9 rez. perd.), Jeffas Greenas 20, Jamesas Hardenas 15, Serge Ibaka 13, Nenadas Krstičius 8.

Visi šios nakties NBA rezultatai:

Sacramento Kings - San Antonio Spurs 86-95 NBA stats »
Utah Jazz - Oklahoma Thunder 140-139 NBA stats »
Memphis Grizzlies - Houston Rockets 103-113 NBA stats »
New York Knicks - Boston Celtics 104-101 NBA stats »
Charlotte Bobcats - Atlanta Hawks 109-100 NBA stats »
Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors 113-101 NBA stats »
Philadelphia 76ers - Detroit Pistons 103-124 NBA stats »
Washington Wizards - Golden State Warriors 112-94 NBA stats »
Chicago Bulls - Milwaukee Bucks 74-79 NBA stats »

KingstonMan patinka Durantas, manau jis ateities LBJ ar Bryant :)

na , man labiau traukia i lebrona , taciau lebronas yra labiau komandino stiliaus zaidejas , o duranta ir i PF galima statyt , tik SF pozicijoj geriau atrodo , manau jo laukia puiki ateitis :)
2010-04-07
-1
be duranto iki PO nenueitu
2010-04-07
-1
JT
Gaila Oklahoma Thunder Nesamone teisejas nesvilpe 100% baudos gale kas netikit paziurekit krepsinis net video ziauru kaip taip gali :( as apakes NBA viskas tuom pasakyta !
2010-04-07
-1
Gražios ir kovingos rungtynės turėjo būt. Stebina mane Thunder, per metus su jaunais žaidėjais tokią pažangą padaryt ;) Keista dėl Bostono, vėl pralaimėjo, kažkas ne taip jų žaidime pastaruoju metu. Tarp Bulls ir Bucks kažkokios nerezultatyvios rungtynės buvo. Džiugu kad CAVS laimėjo
2010-04-07
Deron Williams yra vienas geriausiu izaideju lygoje sio metu (jei ne geriausias) Vienas is verciausiu zaideju MVP titulo
2010-04-07
-5
Paziurekit visa video teisejai neuzskaite baudos

2010-04-07
+1
Puikiai pasirode abu zaidejai , o Duranto tai jau yprasta kad niekas nesustabdo . kazin kokia cia ginyba buvo ?
2010-04-07
turejo thunders laimet, teisejai grybai pratesimo pabaigoje prazangos nesusvilpe, ,grybukai
2010-04-07
Abu ziauriai gerai sulose, fantastika! Tikrai idomios varzybos buvo :). Tikri saunuoliai ;}
2010-04-07
+1
James'
Baikit juokus KD Dar neprilygsta nei Bryant nei Lebronui nei Wade. Bet dar keli metai ir jau bus toks pat.
2010-04-07
-1
....
Baikit jus liginti tuos kobe lebronus ir dabar jau durantus!!! Kobe yra kobe jam jau 32metai.! Lebronas yra lebronas! Durantas yra durantas!!!. Jai ka jau ligint tai tik duranta ir lebrona nes jie zaidzia abu SF! o kobe yra SG! Ir kobe nesawanaudis jomajo. Paziurekit kada rungtynes ir pamatysit kiek laiko kobe laiko kamuoli o kiek jamesas tada suprasit is kur tokie rezultatai pas KARALIU JAMESAS. Ir kaip jau ir sakes Gerb PH.Jaksonas Kobe yra geresnis zaiddejas uz MJ;)
2010-04-07
-1
Tikrai rezultatyvios rungtynes,Durant ir toliau rodo kas jis įspūdingo lygio žaidėjas,ir nori i Jav rinktine pasaulio čempionate ;) Deron'as irgi pasirodė labai gerai,sėkmės jiems taip ir toliau žaisti ;)
2010-04-07
+3
Na Jazz turi didelius šansus įsilaikyti antroje vietoje, tada playofs jie susitiktų arba su oklahoma arba su spurs ;]
2010-04-07
gynybos nerasta, bek mesk... nieko naujo...
2010-04-07
13/29 metimu is zaidimo. viskas tuom pasakyta. Kobe 2 savo savanaudiskumu. Lebronas metytu po 30 metimu per rungtynes ir rinktu po 50 tasku...