„Hawks“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias varžybas (video, statistika)

2010-04-18 10:33
Pirmąją pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosiose varžybose iškovojo Atlantos „Hawks“. Ji namuose 102:92 (32:17, 28:23, 19:30, 21:22) nugalėjo Milvokio „Bucks“ krepšininkus.

Serijoje iki 4 pergalių „Hawks“ pirmauja 1-0.

„Hawks“ varžovus į nokdauną pasiuntė jau pirmajame kėlinyje, kuomet sugebėjo susikrauti 20 taškų pranašumą – 32:12.

Po pertraukos „Bucks“ žaidimas visiškai pasikeitė. Scotto Skileso auklėtiniams pulti sekėsi kur kas geriau bei po spurto 9:0 svečių iš Milvokio deficitas ištirpo iki 12 taškų – 58:70.

Besibaigiant trečiajam kėliniui „Bucks“ buvo pavykę priartėti ir iki 7 taškų (70:77), tačiau aikštės šeimininkai netrukus atstatė dviženklę persvarą (81:70), kurią išlaikė iki pat susitikimo pabaigos.

Atlantos gretose net šeši žaidėjai pelnė 10 ar daugiau taškų.

„Hawks“: Joe Johnsonas 22, Mike‘as Bibby 19, Jamalas Crawfordas 17, Alas Horfordas, Marvinas Williamsas 12, Joshas Smithas 12 (10 atk. kam.).

„Bucks“: Brandonas Jenningsas 34, Johnas Salmonsas 15 (6 per. kam.), Ersanas Ilyasova 11.