Rezultatyvūs lietuvių pasirodymai Rumunijoje lėmė pergales

2010-04-21 09:51

Rezultatyvus lietuvių pasirodymas padėjo Targu Murešo „BC Mureš“ ekipai sušvelninti Rumunijos krepšinio čempionato ketvirtfinalio serijos rezultatą. Trijų lietuvių ekipa 75:71 įveikė Kluž Napokos „CS U-Mobitelco“ ir sušvelnino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-2.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Vaidotas Pečiukas, per 33 minutes pelnęs 23 taškus (7/8 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 3/5 baudų). Jis taip pat atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Jo komandos draugas Marius Pociukonis per 31 minutę pelnė 13 taškų (2/4 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 3/5 baudų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, kartą suklydo ir 2 sykius pažeidė taisykles.

Trečias komandos lietuvis Artūras Masiulis per 32 minutes įmetė 11 taškų (4/9 dvitaškių, 1/1 tritaškio), atkovojo 7 kamuolius, blokavo 2 metimus, perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Tiesiu keliu į pusfinalį žengė Plojesčio „Asesoft“, kuriai atstovauja Arvydas Čepulis. Ji svečiuose 85:70 pranoko Pijesčio „BC Argeš“ ir laimėjo ketvirtfinalio seriją 3-0.

Čepulis per 28 minutes surinko 20 taškų (5/7  dvitaškių, 3/6 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 4  sykius prasižengė.