Praškevičių papiktino „Šiaulių“ fanų elgesys

2010-05-07 16:31

Utenos „Juventus“ krepšininkai po pirmųjų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mažojo finalo rungtynių piktinosi „Šiaulių“ klubo fanų elgesiu bei šios komandos vyr. trenerio Antano Sireikos frazėmis po rungtynių.

„Dvylika sezonų esu rungtyniavęs užsienyje ir rungtynės prieš savo buvusią komandą visada būdavo ypatingos. Grįžti į pažįstamą salę, žiūrovai per pristatymą paploja. Šiauliuose buvo kažkokia nesąmonė. Ne tik kad per pristatymą žiūrovai švilpė, bet dar ir visų rungtynių metu iš tribūnų girdėjau vien keiksmus. Šiaulių komandoje žaidžiau pusantrų metų, manau, kad tikrai nemažai padėjau, o fanai, kaip sakoma, apšėrė... patys žinot kuo“, – pyko pusantro sezono „Šiaulių“ marškinėlius vilkėjęs Virginijus Praškevičius.

2003 metų Europos čempionas teigė, kad su tokiu žiūrovų elgesiu Lietuvoje dar nebuvo susidūręs: „Būdavo Graikijoje visokių nutikimų, bet tokių dalykų Lietuvoje nesu matęs. Atvažiuodavau žaisti į Kauną, „Žalgirio“ fanai visada prisimindavo, paplodavo. Kai grįžau į krepšinį, net „Lietuvos ryto“ fanai atvykus į Vilnių stovėdami paplojo, pasveikino grįžus. Nors aš toje komandoje net žaidęs nesu. O Šiauliuose žmonės nejaučia jokios pagarbos. Dabar aišku, kodėl „Šiaulių“ komanda neturėjo ir neturės tikrų fanų".

„Juventus“ krepšininkus papiktino ir „Šiaulių“ vyr. trenerio Sireikos po rungtynių pasakyta frazė, jog „Juventus“ yra ta pati „Šiaulių“ komanda, tačiau sudaryta iš tremtinių.

Rodyti komentarus

cactus jack
nekreipk i ji demesio...jis gi duxas yra...ko noret is lenku
2010-05-09
-1
Atsakyti
winipaS
TU TAI KONKRETUS KAIMAS NET BAZARAS KAIP KAIMO JURGIO
2010-05-09
Atsakyti
Taigi siauliai kaimu kaimas kaip ir kaunas ner ka noret
2010-05-09
+1
Atsakyti
tokie cia fanai.bet blogiausi Z fanai ten isvys be komentaru!
2010-05-09
+2
Atsakyti
mhm, pastebėjau, kad Šiaulių fanai nėra „vien tik“ Šiaulių fanai- vieni jų būna ir Žalgirio arba Ryto fanais.
2010-05-08
-1
Atsakyti
Zoro38Praškevičius užsienyje nesuprasdavo kalbos, tai galvojo kad jį palaiko, o va LT kalba jis suprato, kad ne....Šiauliuose....o fanai Lietryčio, tai skanduoja žalia kurva.... tai pavyzdys... čia lietryčio fanų elges, kaip ne iš kaimo, o iš vienkemio , kur nėra žmonių... tai įrodo kad dalis vilniečių yra šlėchtų(lenkų) kurvos...
O tai zalgirio fanam tai galima skanduoti " Rytas pydaras".
2010-05-08
Atsakyti
ant 30akiu gaunat nebeturiu apie ta ispudinga Juventusa nk pasakyt nu pasiputeliai.. Ezerunas jumis atkirstu :D
2010-05-08
-3
Atsakyti
Pusk i sona Praškevičiau da pavaryk čia ant Šiaulių ir fanų.. Atsirado Dievas kuri turime garbinti. Tie tavo Juventuso fanai ir neispudingi.. Tai kramtyk ka sneki moliuge. ŠIAULIAI!!! ISIKALK I GALVA ŠIAULIAI AMŽINI!!!
2010-05-08
-2
Atsakyti
Praškevičius užsienyje nesuprasdavo kalbos, tai galvojo kad jį palaiko, o va LT kalba jis suprato, kad ne....Šiauliuose....

o fanai Lietryčio, tai skanduoja žalia kurva.... tai pavyzdys... čia lietryčio fanų elges, kaip ne iš kaimo, o iš vienkemio , kur nėra žmonių... tai įrodo kad dalis vilniečių yra šlėchtų(lenkų) kurvos...
2010-05-08
-3
Atsakyti
jonas
Pagarba Virginijui Praškeviciui
2010-05-08
+2
Atsakyti
uzikasMane tai nervuoja siauliu fanai su savo tuom dudom, net per tv nemalonu ziuret kai jas girdi, o ka kalbet jau tiems kas saleje sedi. Pamenu net pats sireika piko del ju ir prase nesinest i rungtynes, kaikuriuose salyse jos yra net uzdraustos.


Tos dūdos tikrai nervina. Jau ir taip būna triukšmas salėj, o dar aplinkui per porą vietą kokie penki su dūdom į ausis švilpia, tai iš vis. Galėtų vietoj to kokias skanduotes užvedančias pasigalvot, nes dabar tik dūdos ir "Šiau- liai".
2010-05-08
+2
Atsakyti
RB5
Na manau Praske teisus zaide uz siaulius ir ji nusvilpia nei uz ka , jis gi apie siaulius nieko blogo nebuvo padares o fanai siauliu tai tikrai nieko gero ;) jiems iki Ryto arba Zalgirio fanu dar toli grazu dar :)
2010-05-08
+2
Atsakyti
uzikasMane tai nervuoja siauliu fanai su savo tuom dudom, net per tv nemalonu ziuret kai jas girdi, o ka kalbet jau tiems kas saleje sedi. Pamenu net pats sireika piko del ju ir prase nesinest i rungtynes, kaikuriuose salyse jos yra net uzdraustos.


Pritariu, bet ką padarysi, matyt jiems labai patinka imt į burną :)
2010-05-08
+1
Atsakyti
2 sagenas
ar visi pas jus skaityti nemoka? Praskevicius pikrinosi del"sirgaliu" keiksmu o ne del Sireikos pasakeciu
2010-05-08
Atsakyti
Auris
Ka tas praskevicius grybas isivaizduoja,kad kai jis zaidzia uz kita komandu Siauliu fanai jam plos. Geriau zaisk taip,kad ir priesininkai plotu,o ne verk kaip tau nepaplaujo, grybas kaip reta.
2010-05-07
-3
Atsakyti
Beja, 40 metų žmonės (šiuo atveju vyrai) tikrai nėra seniai, jie yra vidutinio amžiaus.
2010-05-07
Atsakyti
Zenius
krc Praske bando truputi zibalo i ugni ipilti, uzdegtii savo komanda pries Siaulius:) nemanau, kad rytoj Siauliai zais atsipalaidave:)
2010-05-07
+1
Atsakyti
Randy_KatanaBe reikalo jis čia apie visus sirgalius taip kalba, iš tikro yra taip, kad į kiekvienas varžybas eina tokie 2-3 apie 40 metų seniai, kurie sėdėdami nepertoliausiai už varžvų atsarginio suolelio pastoviai koliojasi. Pamenu kaip kažkada jie Kisielių iškoliojo. Žodžiu šaukštas šūdo statinę medaus sugadina.


būna kad ir saviškius pakeikia, jei nesiseka, bet ar tokių nebūna kiekviename mieste? (tokių šaukštų yra visur ;) ar dėl to reikia taip emocingai reaguoti?
2010-05-07
-2
Atsakyti
Be reikalo jis čia apie visus sirgalius taip kalba, iš tikro yra taip, kad į kiekvienas varžybas eina tokie 2-3 apie 40 metų seniai, kurie sėdėdami nepertoliausiai už varžvų atsarginio suolelio pastoviai koliojasi. Pamenu kaip kažkada jie Kisielių iškoliojo. Žodžiu šaukštas šūdo statinę medaus sugadina.
2010-05-07
+7
Atsakyti
Na, dėl kai ko tai nusišnekėjo. Juokus ima rimtai. Sireika apie tremtinius tai pajuokavo, o tam jau būtina putotis :D
2010-05-07
-3
Atsakyti

Rašyti komentarą

Vardas:      
  Iš viso: 32

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.