„Šiauliai“ – per žingsnį nuo LKL bronzos (3 video, statistika)

2010-05-08 16:40

„Šiaulių“ ekipą nuo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos skiria tik viena pergalė. Antano Sireikos auklėtiniai svečiuose po fantastiškos kovos 97:94 (23:15, 25:30, 19:22, 30:27) palaužė Utenos „Juventus“ klubą bei serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Antrajame kėlinyje sužaidus tris minutes „Šiaulių“ persvara siekė tik 3 taškus (25:22), tačiau tuomet svečiai spurtavo 16:2 bei įgijo 15 taškų pranašumą – 41:26.

Visgi aistringai sirgalių palaikomi „Šiauliai“ nepalūžo bei trečiojo kėlinio pabaigoje sugebėjo išlyginti rezultatą – 67:67.

Sužaidus 37 minutes „Juventus“ persvara siekė 6 taškus (86:80), tačiau šiauliečiai surengė spurtą 6:0 bei išlygino rezultatą – 86:86. Prasidėjus paskutinei minutei po Virginijaus Praškevičiaus dvitaškio „Juventus“ pirmavo 1 tašku (92:91), tačiau Mindaugas Kuzminskas jau kitoje aikštės pusėje kalė kamuolį iš viršaus bei išvedė „Šiaulius“ į priekį.

„Juventus“ bandė vėl persverti rezultatą savo naudai, tačiau to nepavyko, o Sireikos auklėtiniai taikliomis baudomis įtvirtino pergalę.

„Juventus“: Žydrūnas Urbonas 22, Virginijus Praškevičius 19 (8 atk. kam.), Darius Pakamanis 14, Gintautas Matulis 14, Arūnas Vasiliauskas 13, Tomas Gaidamavičius 10.

„Šiauliai“: Mindaugas Kuzminskas 23, Deivydas Gailius 14, Arvydas Šikšnius 11, Derrickas Low 11, Vytautas Šarakauskas 10, Mindaugas Žukauskas 8.

Antano Sireikos komentaras:

Gintaro Kručkausko komentaras:

Gintauto Matulio komentaras:

Gervalds
Algi, tik si karta nebekoliok Juventus komandos, kad vel nepradetu visi Lietuvos laikrasciai rasinet kokie Siauliu sirgaliai nepraustaburniai:))
2010-05-10
+1
Oba
Paskutines Siauliu rungtynes jau treciadieni!

domas
Na kaip gale susimove juventus ,kad net juokas paeme, nors palaikau juos sioj dvikovoj
2010-05-09
Simas
Ka tik rode interviu su Siauliu vadovu A.Klimavicium, sake kitam sezonui labai rimti planai.
2010-05-08
+4
Algirdelis
Vis tiek šaunuoliai uteniškiai, sirgau už Jus!
2010-05-08
+2
Kaspars
Liepos 31 d. Šiaulių arenoje: Lietuva - Suomija.
2010-05-08
+6
Sireika interviu pasakė, kaip pagarbiai kalbėjo apie buvusius Šiaulių komandos žaidėjus, o kad parašė žurnalistas tiesiogiai apie tremtinius, tai tik mintis iš konteksto, o ne Sireikos žodžiai (protingi suprato ;)
2010-05-08
Zenius
pabaiga Šiauliai suzaide labai solidziai, nors jau visas kortas pergalei Juventus turejo savo rankose. Del to jiems buvo sunku susitaikyt su pralaimejimu, Pakamaniui jau net nervai neislaike, norejo susikapot su Šikšnium :)))
2010-05-08
+4
MonikaNa tai ką, atrodo Juventus ir Šiauliai nėra skirtingų lygių komandos. Įrodėm, kad galim ne tik priešintis, bet ir laimėt, nes tie 3 taškai nieko nereiškia. Ir beje, kas per trečiadienio šventė Šiauliuose??? Laukit Juvės fanų ir mūsų pergalės! JUVĖ!!!

Kokios dar pergalės,mergaite? :) Šiauliai sužaidė kaip visada puolime, tik gynyboje susiėmė paskutines 4-5 minutes, o visose rungtynėse grybą pjovė. O lygis pasirodys dar kartą trečiose rungtynėse - manau, vėl +30 ir serija 3:0 :)
2010-05-08
+3
Matulis gerai sulose :D
2010-05-08
-1
brandžiai iki galo sulošė . visuomet ydomu jų rungtynes stebėt , net ydomių perdavimų galima pamatyt . ir aplamai puolimo mašina jie . jei turėtų kitą sezoną dar viena neblogą patyrusį žaidėję ir centro puolėję viena gerai sudėtą , tai krautų daug kam . nes dabar šarakauskas ir grafas tai ką` žinau . grafas didelis stabdis aikštelėj .
2010-05-08
+1
2010-05-08
-2
Na tikėjausi ir sirgau už Šiaulius,bet norėjau,kad būtų įdomiau tai kad šį kartą būtų laimėją Juventus :) Sėkmės Šiauliuose,gal nors vieną pergale pavyks laimėti :) Bet visviena sirgsiu už Šiaulius ;)
2010-05-08
+1
Su pergale :) vos išsikapstėm paskutinėse minutėse, gerai, kad ši pabaiga (ne kaip daugelis kitų) pasibaigė laimingai. Reikia geriau gintis, kovoti dėl kamuolių. Kažko panašaus tikėjausi iš uteniškių jau pirmose rungtynėse, jie taip stengėsi, Praškevičius toks užsivedęs (kaip ir Šiauliuose netrūko kovingumo, gaila, tik kad blogai galvoja apie buvusios komandos sirgalius), šis "senukas' vis dar turi parako, Urbonas-puolime šiandien buvo nesustabdomas, sunku buvo jį dengti...