BBL autsaiderių dvikovą laimėjo „Nybit“

2005-12-06 21:10

Baltijos krepšinio lygoje (SEB BBL) Talino klubų derbyje pergalę iškovojo Talino „Nybit“. Ji savo aikštelėje 84:76 (24:23, 23:19, 18:15, 19:19) nugalėjo „Pirita“ krepšininkus. Tai buvo trečioji „Nybit“ pergalė šį sezoną.

Nuo pralaimėjimo „Pirita“ neišgelbėjo ir puikus Donato Sabaliausko žaidimas. Lietuvis per 35 minutes pelnė 19 taškų (4/9 dvitaškių, 1/8 tritaškių, 8/8 baudų), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 varžovų pražangas, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Nesėkmingai pasirodė Alvydas Tenys. Jis per 6 minutes pralaimėjusiems pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškių, 3/3 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir blokavo varžovo metimą.

„Nybit“: Tanelas Sokkas 18 taškų, Alešas Živanovičius 17, Raido Roosas 13, Gregoras Arbetas 10.

„Pirita“: Donatas Sabaliauskas 19, Indrekas Reinbokas 17, Rauno Pehka 11, Margusas Metstakas 10.

Turnyrinę SEB BBL lentelę galite rasti paspaudę čia.