2010-10-09 18:42
Martynas Pupininkas, „BasketNews.lt“ korespondentas
Saulius Kazevičius yra ir komandos įžaidėjas, ir vyriausiojo trenerio asistentas
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Pergalingai kovas Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate pradėjo „Šiaulių“ (1-0) krepšininkai. Antano Sireikos auklėtiniai namie 100:74 (31:15, 24:25, 15:17, 30:17) sutriuškino „Alytaus“ (0-2) komandą.

LKL bronziniai prizininkai alytiškius į nokdauną pasiuntė jau pirmosiomis mačo minutėmis (11:0, 24:7) ir įgiję solidžią persvarą be vargo ją išlaikė per visą susitikimo laiką.

„Šiauliai“: Darius Gvezdauskas 26, Ricky Harris 18, Mindaugas Žukauskas 14 (8 atk. kam.), Jaysenas Herringas 13, Vytautas Šarakauskas 12 (10 atk. kam.).

„Alytus“: Saulius Kazevičius 14, Saulius Dumbliauskas 14, Rytis Adomavičius 14, Artūras Lazdauskas 13.

Antanas Sireika („Šiaulių“ vyr. treneris): „Prieš rungtynes buvome labai gerai nusiteikę. Būtent dėl šios priežasties sėkmingai pradėjome susitikimą. Gera pradžia leido sėkmingai sužaisti visą mačą. Prieš tai prastai sužaidėme su Rygos VEF komanda, todėl po šių rungtynių žaidėjai sulaukė kritikos. Šįsyk taisėme tai, kas iki šiol buvo blogai ir man džiugu, kad vyrai padarė išvadas bei mobilizavosi. Nors susitikimas buvo geras, norimos sportinės formos dar tikrai nesame pasiekę.“

Saulius Kazevičius („Alytaus“ žaidžiantysis treneris): „Rungtynių pradžioje paleidome varžovus, jie šovė į priekį 11:0. Pirmajame kėlinyje jiems leidome įmesti net 30 taškų, o patys daug nesurinkome. Tačiau vėliau susiėmėme – antrajame kėlinyje atsilaikėme ir trečią sužaidėme normaliai, nes leidome „Šiauliams“ įmesti tik 15 taškų. Paskutinio ketvirčio pabaigoje prastai sužaidėme keturias minutes, todėl ir pralaimėjome. Mačo metu stengėmės priešininkus spausti, bet „Šiauliai“ gerai pataikė tritaškius (15/30 tritaškių – 50 proc. – aut. past.). Bandėme aikštės gynybą, mėginome daugiau susispausti prieš jų puolimą, bet ne viskas pavyko. Vis dėlto, kaip žaidžiantysis treneris, komandos žaidimu esu patenkintas.“