Jameso trigubo dublio pergalei nepakako (video, statistika)

2010-11-10 07:32

Jutos „Jazz“ (4-3) komanda per pusę minutės sugebėjo panaikinti 8 taškų deficitą ir patiesė Majamio „Heat“ (5-3) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse. „Jazz“ šventė pergalę po pratęsimo 116:114 (13:25, 19:26, 30:24, 42:29, 12:10).

„Jazz“ antrajame kėlinyje atsiliko 22 taškais, o įpusėjus mačui – 19 taškų skirtumu (32:51).

Likus žaisti pusę minutės „Heat“ vis dar pirmavo 98:90, kai darbo ėmėsi Paulas Millsapas. Jis pataikė du tritaškius iš eilės, o aidint sirenai įmetė dvitaškį ir išplėšė pratęsimą.

„Niekada nemačiau, kad jis anksčiau pataikytų tritaškius“, – stebėjosi „Heat“ komandos puolėjas Chrisas Boshas.

Millsapas išties prieš tai per visą savo karjerą buvo pataikęs vos 2 tolimus metimus iš 20.

Mače su „Heat“ tikslą pasiekė visi 3 tritaškiai.

Pratęsimo pabaigoje Francisco Elsonas įmetė dvi baudas – tai buvo jo vieninteliai taškai – ir „Jazz“ iškovojo netikėtą pergalę.

„Heat“ negelbėjo nė dvidešimt devintas karjeroje LeBrono Jameso trigubas dublis. Jamesas pelnė 20 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Majamio komandai Žydrūnas Ilgauskas per 17 minučių pelnė 6 taškus (3/6 dvitaškių), atkovojo 4 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, 4 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Jazz“: Paulas Millsapas 46 (16/25 dvit., 3/3 trit., 9 atk. kam.), Deronas Williamsas 21 (14 rez. perd.), Andrejus Kirilenka 16 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), C.J. Milesas 12.

„Heat“: Dwyane’as Wade’as 39, LeBronas Jamesas 20 (14 rez. perd., 11 atk. kam.), Chrisas Boshas 17 (9 atk. kam.), Jamesas Jonesas 11, Carlosas Arroyo 10.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Visi praėjusios nakties rezultatai:

Los Angeles Lakers - Minnesota Timberwolves 99-94 stats »
Portland Trail Blazers - Detroit Pistons 100-78 stats »
Milwaukee Bucks - New York Knicks 107-80 stats »
New Orleans Hornets - Los Angeles Clippers 101-82 stats »
Miami Heat - Utah Jazz 114-116 stats »
Indiana Pacers - Denver Nuggets 144-113 stats »
New Jersey Nets - Cleveland Cavaliers 91-93 stats »

A
To motis. O kas uzdengtu odoma bynuma ?
2010-11-11
+1
gražios rungtynės žiūrovams :) nepasisekė Heatam, o Milsapas tikrai žvėriškai varo :O
2010-11-10
+13
A
Jau cia tik neiskokit priezasciu kdl pralaimejo heat. Ir jiem ne nepasiseke, o tiesiog jie nemoka zaisti komandiskai. O realiausi pretendentai i ziedus celtics ir lakers, nes sios ekipos zaidzia nuostabiai.
2010-11-10
-4
Wattz
Gediminas06 (-5.89)

Štai kodėl Gasolis kurkas geresnis už Bosha. Bėto puikiai čia matoma kad LeBronas yra antras po Wade komandoje.

Nespręsk visko pagal rezultatyvumą.
2010-11-10
Dabar Heat toks kaip taikinys,visiem yra motyvacija iskarsti jiem kailius :D
2010-11-10
-20
Anonimaskada heat spejo pralaimet 3 kartyus??? juk pries celtic ir pries juzz tik prasapiso???

CP3 su savo chebra irgi iskarse jiem kailius.
2010-11-10
+10
2010-11-10
+2
tiesiog nepasiseke heat komandai,taigi du kelinius lose gerai,o po to kazkas nutiko po pertraukos,gal jau patikejo savo pergale ir atsipalaidavo+paskutine minute,tai tikra sekme jazz komandai(tiksliau millsapui,kuris savo snaiperio sugebejimais,kuriuos pasirodo slepe ne vienerius metus,isplese pratesima).
2010-11-10
-3
elsono bauda nuo lentos isvis tylu :D
2010-11-10
-9
sekesi juodai jazz, nors juos ir palaikau, bet reik pripazinti milsapo trajaki paskutinem sekundem, milsapo metimas isplesian pratesima, kirimelnkos trajakas per rankas ir derono trajakas fuxiskas
2010-11-10
-2
Wade suzaide fantastiksai, James irgi labai gerai bet to neuzteko. Nesvarbu kokie jie abu butu geri, dviese nelaimes viso sezono. Po krepsiu yra baisi skyle, izaidejo irgi neturi visiskai. Visi kurie vadina sia komanda super trijule, manau turi omeny Wade, James ir Haslem.
2010-11-10
-2
jo, visai neseniai teko stebėti kaip trijulė Majami žvaigždžių surengė cirką Majamio namų arenoje, kur susirinkus tukstanciams sirgaliu pasakojo jiems kokie jie galingi, nuostabus, kaip sunku bus ju varzovams, kad ju nieks nesustabdys. dar kruva ekspertu gincyjosi, ar jie pagerins Bulls pasiekima reguliariajame sezone. Cha cha, taip ir reik siems pasikelusiems sikniams. Tegul ir toliau pralaimi.
2010-11-10
-11
fpiz-2
Cia nustebino biski,pasiziurejau kad 2006-aisiais metais ,kuomet Bargnani buvo pasauktas pirmas,tai Paul Millsap gavo vos 47 saukima NBA drafte,o dabar su Villiamso ir Kirilenko pagalba tvarko Miami trejeta ...