„Partizan“ sukomplikavo „Asseco Prokom“ padėtį (video, statistika)

2010-11-10 23:36
Tomo Pačėso vadovaujamų Lenkijos čempionų krachas Eurolygoje tęsiasi toliau. Namuose rungtyniavusi Gdynės „Asseco Prokom“ (0-4) A grupės susitikime 62:69 (18:20, 18:19, 15:13, 11:17) neatsilaikė prieš Belgrado „Partizan“ (2-2) komandą.

Likus šešioms minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Asseco Prokom“ išsiveržė į priekį – 56:55. Tačiau tai buvo paskutinis kartas, kai šeimininkai buvo persvėrę mačo svarstykles į savo pusę.

Surengę nedidelį spurtą, serbai 38 minutę įgijo 5 taškų persvarą (63:58) ir Pačėso auklėtiniams nebesuteikė progos kautis dėl pirmojo taško laimėjimų grafoje.

„Asseco Prokom“: Bobby Brownas 16, Ratko Varda 14, Danielis Ewingas 10, Ronnie Burrellas 6.

„Partizan“: Jamesas Gistas 16, Nathanas Jawai 15, Raško Katičius 10, Dušanas Kecmanas 9.