Griffinas vedė „Clippers“ į pergalę (video, statistika)

2010-11-26 09:26
Blake‘as Griffinas atliko dvigubą dublį bei padėjo Los Andželo „Clippers“ (3-13) ekipai iškovoti pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). Los Andželo krepšininkai savų žiūrovų akivaizdoje 100:82 (30:25, 24:25, 30:19, 16:13) nugalėjo Sakramento „Kings“ (4-10) klubą.

Rungtynių lūžis įvyko trečiojo kėlinio pradžioje, kur aikštės šeimininkai spurtavo 15:3 bei susikrovė dviženklį pranašumą – 69:56.

Griffinas aikštėje praleido 35 minutes, per kurias pelnė 25 taškus (7/11 dvitaškių, 11/15 baudų), atkovojo 15 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, tačiau po 4 kartus suklydo ir prasižengė.

Pagrindinis pergalės kalvis liko patenkintas ir komandos žaidimu: „Džiaugiuosi, kaip rungtyniavome šiose rungtynėse, išskyrus pirmas tris ar keturias rungtynių minutes.“

„Clippers“: Ericas Gordonas 28, Blake‘as Griffinas 25 (15 atk. kam.), Al-Faraouqas Aminu 12, Craigas Smithas 11.

„Kings“: Carlas Landry 18, Lutheris Headas 15 (7 rez. perd.), Omri Casspi 9.