„Juventus“ apgynė savo teritoriją nuo „Techaso“ krepšininkų (2 video, statistika)

2010-12-11 20:18
Į Uteną atvykusi Panevėžio „Techaso“ (4-4) ekipa Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės rungtynėse užkūrė tikrą pirtį vietos „Juventus“ (5-2) krepšininkams.

Vis dėlto Roberto Giedraičio auklėtiniai po įtemptos kovos 72:69 (20:24, 14:12, 17:19, 21:14) palaužė Gintaro Leonavičiaus treniruojamus krepšininkus ir išliko B grupės viršūnėje.

Beveik visą paskutinį ketvirtį besivijusi savo varžovus 38-ąją susitikimo minutę „Techaso“ komanda po puolėjo Mariaus Valukonio taiklių baudų išlygino rezultatą – 67:67.

Tačiau šeimininkai šovė į priekį – 5:2 ir iškovojo pergalę savo žiūrovų akivaizdoje.

„Juventus“: Žydrūnas Urbonas 16 (11/14 baudų), Vaidas Čepukaitis ir Marius Prekevičius (6 rez. perd.) po 13, Aurimas Adomaitis 12.

„Techasas“: Gintaras Leonavičius 18, Tomas Černeckis 17, Darius Šilinskis 12.

„Juventus“ vyr. trenerio Roberto Giedraičio komentaras:

„Juventus“ puolėjo Žydrūno Urbono komentaras:

:D
winipaS

OJ LAUKIAM LAUKIAM MES TECHASO LAUKIAM KEDAINIUOSE 2DIENI B) APDIRBSIM KAIP NEZINAU KA :)

Lauk lauk paziuresim kas bus ir ant ko abdirbsit ant kases nejuokink zmoniu ant fanu ir nejuokink

-2
Techaso fanai bijo rašyt kažkodėl iš registruotų anketų, rašo kaip svečiai, nors tikrai turi registruotas anketas, kas gi daugiau deda minusus AO ir man ir paskui dar savo parašytom žinutėm kaip svečių, sumeta pliusus, vaikiška :)
2010-12-12
-2
Jė.. Kai ketvirtą kartą Juvė nugalės Techasą, ką tada sakysit? gi po kiekvienų varžybų vis randat kažkokių nesąmoningų priežasčių. O aš galiu pasakyti, kad Juvė ant tiek mažai laimėjo tik dėl to, kad trūko dviejų svarbių žaidėjų, o Kieža kažkiek ten susižeidė pačioj pradžioj (ir dėl to mažiau žaidė apskritai), kai Techasas LABAI KIBIAI gynėsi, ir užtat uždirbo daug pražangų. Šiaip man patinka Techasas, kaip komanda - turi puikų trenerį ir pasiekia tiek daug, su tokiu mažu biudžetu.. Nu bet ją palaikantieji (ne visi, bet dauguma čia rašančių), tai.. neturiu žodžių. Tuoj gal nueisit iki tokio lygio, kad sakysit, kad Juvė nupirko teisėjus..argi ne?
2010-12-12
+2
kraugery, per pirmą kėlinį Juventus gavo 3 pražangas, kaip ir sakei, o Techasas gavo 12, ne 13. O antrą kėlinį Juventus surinko daugiau nei 5, Techasas man rodos per visą kėlinį 5 pražangų nesurinko. LT TEISEJAI, na 22 pražangų Techasas tikrai po 2 kėlinių neturėjo, turėjo kažkur 16-17. Juventus turėjo ~9-10. Gerai MM sako, tokia Leonaviciaus strategija buvo, tik nepasiteisino, teisėjai griežtesni buvo. O be to gal ir Juventus taktika buvo užgint Volkų, Ežerskį, todėl ir pralaiminėjo smarkiai Juventus pirmą kėlinį, nes didžiąją dėmesį skyrė sustabdyt šiem žaidėjams, o kai prisikabina įkyriai prie taves, tada ir nervuotis pradedi ir veržtis, bandai ištrūkt jėga, taip pražangų puolime ir prisirinko tiek Volkus, tiek Ežerskis. O kai jie prisirinko pražangų, tada dar spėjo Juventus skirtumą sumažint iki -4 pirmam kėlinyje.
2010-12-12
-6
MM
jei Leone liepe kibiai gintis ties prazangos riba, tai jie taip ir dare kapojo per rankas, uz dyka tiek prazangu niekas neskiria.
2010-12-12
+3
LT TEISĖJAI
NUŠVILPTOS VARŽYBOS !!! LIETUVOS TEISĖJŲ LYGIS ŽEMAS !!! per pirmą varžybų pusę 22 pražangos Techaso komandai... ir čia ne kabliuku ieškojimas. Teisėjai pasmerkė Techaso pergalę.
2010-12-12
kraugerys
Ziurint i rungtyniu statistika per Live krito vienas dalykas i akis. Pirmam keliny Techasas gavo 13 prazangu, o Juventus tik 3. Antro kelinio antra minute du Techaso starto penketo zaidejai sedejo su 4 prazangom. Antroje rungtyniu pusej teisejai pasvilpe jau i kita puse, taip taisydami bendra statistika. Kaip viskas bjauru, kaip pagalvoji. Savigarbos galetu tureti
2010-12-12
-4
Taip, Techaso treneris labai geras, manau geresnis už Giedraitį, bet ne tame esmė. Kai mažu skirtumu pralaimim ar mes ar kita komanda prieš mus, visada ieško kabliukų teisėjam, visad atrodo tempė priešininkų komandą. Čia jau standartiškai taip būna. O patys žaidėjai "Juventus" yra daug geresni ir labiau patyrę, nei Techaso, jei ne Leonavičius (treneris), Techasas vargu ar bent pusę pergalių šį sezoną turėtų. Labai jau aršūs esat jūs, Techaso fanai. Galiu pasakyt, kad komanda, už kurią sergu po Juventus, yra Techasas, bet Techaso fanai galėtų būti ir ramesni.
2010-12-11
zikis
niekuo šiemet UTANA NE GERESNĖ UŽ PANEVĖŽĮ, o treneris tai 5 kart geresnis Techaso
2010-12-11
-3
okėjus
Nors man visiskai nesvarbios ne viena komanda, bet draugelius buves saleje sake , kad Techasas atrode geriau, o gale Utena timptelejo teisejai
2010-12-11
Naglio fanas
Saunuoliai sveikinimai nuo Naglio fanu :)