Javtoko ekipa išvykoje įveikė didžiausius konkurentus (video, statistika)

2010-12-16 23:59
Nuotr.:
Valensijos „Power Electronics“ (4-5) ekipa su Robertu Javtoku išsaugojo šansus patekti į kitą etapą. Lietuvio komanda išvykoje 75:60 (14:11, 18:16, 24:16, 17:19) nugalėjo pagrindinę konkurentę dėl vietos šešioliktuke Milano „Armani Jeans“ (4-5) komandą.

Pralaimėjusiųjų gretose dėl traumų nerungtyniavo nei Jonas Mačiulis, nei Marijonas Patravičius.

Svečiai nuo varžovų atsiplėšė po ilgosios pertraukos, kai surengė spurtą 7:0 ir įgijo dviženklę persvarą (39:29).

Nugalėtojams Javtokas per 21 minutę pelnė 8 taškus (3/4 dvitaškių, 2/7 baudų), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 1 metimą, išprovokavo 6 pražangas, tačiau 1 sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė. Jo sąskaitoje – 9 naudingumo balai.

„Armani Jeans“: Ibrahimas Jaaberas 13, Marco Mordente 12, Davidas Hawkinsas 10, Morrisas Finley 8 (4 kld.).

„Power Electronics“: Rafa Martinezas 20, Nando De Colo 15, Robertas Javtokas 8 (6 išpr. praž.), Serhiy Lishchukas 8, Victoras Claveras 8 (9 atk. kam.).