„Real“ užsitikrino bilietą į ketvirtfinalį (statistika)

2011-02-17 22:28
Ketvirtąją pergalę paeiliui Eurolygos „Top 16“ etapo G grupėje iškovojo Madrido „Real“ (4-0) krepšininkai. Jie išvykoje 77:60 (13:12, 22:12, 21:13, 21:23) sutriuškino Stambulo „Efes Pilsen“ (2-2) ekipą.

Svečiai nuo varžovų atitrūko besibaigiant antrajam kėliniui, kuomet spurtavo 16:3 ir susikrovė solidžią persvarą (40:25), kurią išsaugojo iki mačo pabaigos.

Buvęs Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Mirza Begičius per 6 minutes pelnė 5 taškus (2/3 dvitaškių, 1/1 baudos), išprovokavo 1 pražangą, 1 sykį prasižengę ir surinko 4 naudingumo balus. Tai buvo jo pirmieji taškai Eurolygoje, po persikėlimo į „karališkąjį“ klubą.

„Efes Pilsen“: Keremas Tunčeri 14, Bootsy Thorntonas 10 (7 atk. kam.), Keremas Gonlumas 8.

„Real“: Sergio Llullas 17, Ante Tomičius 14, Felipe Reyesas 10.

Prieš dvi savaites vykusiose rungtynėse tarp šių komandų savo aikštelėje 89:86 pergalę šventė Ettore Messinos auklėtiniai.