Andriukaitis svariai prisidėjo prie pergalės

2011-02-21 22:27
Ricky Harrisas Ukrainoje vidutiniškai pelno po 15 taškų, kai tuo tarpu LKL jis rinkdavo po 7,3 taško
Nuotr. Fotodiena.lt
Sunkią pergalę Ukrainos lygoje iškovojo Lvovo „Haličina“ (12-23) ekipa su Martynu Andriukaičiu. Ji savo žiūrovų akivaizdoje 88:84 (19:23, 25:20, 23:19, 21:22) palaužė Zaporožės „Ferro-ZNTU“ (16-17) krepšininkų pasipriešinimą.

Andriukaitis ant parketo pralaiedo 29 minutes, pelnė 15 taškų (6/10 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus prasižengė.

Pralaimėjusių gretose solidžiai pasirodė buvęs „Šiaulių“ ekipos legionierius Ricky Harrisas. Amerikietis per 33 minutes surinko 15 taškų (2/5 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 2/4 baudų), sugriebė 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 sykį suklydo bei 2 kartus prasižengė.