„Šiauliai“ po pratęsimo parklupdė „Techasą“ (statistika, komentarai)

2011-03-29 19:53
Mantas Bertulis, „BasketNews.lt“ korespondentas

Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate iškovojo „Šiaulių“ (13-7) krepšininkai. Antano Sireikos auklėtiniai po pratęsimo 77:72 palaužė Panevėžio „Techaso“ (12-10) krepšininkus ir laimėjo trečiąkart paeiliui.

Iki mačo pabaigos likus žaisti keturias minutes panevėžiečiai dar turėjo 5 taškų pranašumą (60:55), tačiau aikštės šeimininkai pelnė keturis taškus be atsako, o iš toli pataikęs Mindaugas Žukauskas išlygino rezultatą (62:62).

Lemiamomis sekundėmis abi ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, tačiau pranašumo įgyti nesugebėjo.

Mačo baigtį „Šiaulių“ ekipa nulėmė jau pirmosiomis pratęsimo minutėmis. Papildomą laiką 7 taškais be atsako pradėję Sireikos auklėtiniai atitrūko.

Nors panevėžiečiai buvo priartėję iki dviejų taškų, užtikrintai lemiamas minutes sužaidę „Šiaulių“ krepšininkai varžovams apie pergalę pagalvoti neleido.

„Šiauliai“: Davidas Weaveris 17, Mindaugas Žukauskas 15, Darius Gvezdauskas 15, Žygimantas Janavičius 11.

„Techasas“: Gintaras Leonavičius 19, Tomas Rinkevičius 14, Tomas Černeckis 11, Marius Valukonis 10.

Antanas Sireika
(„Šiaulių“ ekipos vyr. treneris): „Šiandien komanda lengvai nusiteikė rungtynėms. Kai reikėjo dengti žaidėjus, kurie labiau nusiteikė ir pasiruošė kovai. „Techasas“ galbūt ir sugebėjo mums primesti agresyvų žaidimą. Šiandien truputį pažiūrėjome pro pirštus, tačiau tai nereiškia, kad esame dabar blogesnės sportinės formos.“

Davidas Weaveris
(„Šiaulių“ komandos puolėjas): „Nemažai klydome, tačiau išlikome visi kartu. Tikėjausi sunkių rungtynių, kadangi jie mus nugalėjo pirmame rate. Dabar visos komandos žaidžia pakankamai gerai, kadangi artėja atkrintamosios. Visi nori užsitikrinti geresnę vietą turnyro lentelėje.“

Tomas Rinkevičius
(„Techaso“ ekipos gynėjas): „Komanda žaidė gerai, tačiau pabaigoje mums pritrūko sėkmės ir jėgų. „Šiauliai“ nėra tokia komanda, kurią galima lengvai aplošti. Jie pasinaudojo mūsų klaidomis ir netaikliais metimais. Truputi išsekome, bet esame pasiruošę kautis su visais. Krepšinis ir yra įdomus todėl, kad negali nuspėti kas nutiks. Tikėjomės sunkios kovos po krepšiu, daug dėmesio skyrėme aukštaūgiams. Pasiteisino mūsų aikštės gynyba.“

Panevėžio „Techaso“ ekipos vyriausiasis treneris Gintaras Leonavičius po pralaimėtų rungtynių bendrauti su žiniasklaidos atstovais atsisakė.

Na pastaruoju metu žiūrau Šiauliams pradėjo ir sektis su tais pratesimais..
2011-03-30
-3
nupirkit Broadusui normalia maike!!! :D kiek dar ilgai reikes ziureti i ta "nakleika" ant nugaros?! tikiuos, per telika nesimato taip kaip realiai per varzybas!
2011-03-30
+1
pergale yra pergale nu ka siauliai atkrintamosiose su juventusu nebent techasas labai nustebins
2011-03-29
Su pergale! Gerai, kad bent po pratęsimo laimėjome, o tai buvo liūdna stebėti šiauliečių žaidimą, kai visą rungtynių laiką atsilikinėjome...sirgaliai net skandavo "gynyba". Šaunuolis Weaveris, žaidė su ugnele, net sukvietė žaidėjus pasitarimui, kai nesisekdavo. Juoda diena, kaip nesavas buvo mūsų įžaidėjas Broadusas, kuris prarasdavo kamuolį, Gumeniukui nebesiseka naudingai žaisti...pabaigoje suaktyvėjo gynyba, paaštrėjo prasiveržimai, pradėjo klysti Techaso žaidėjai, tad galime džiaugtis pergale
2011-03-29
+3
siauliai tai jau stebina pradejo zaist kaip anksciau
2011-03-29
Tenkeshasenergieduok techasui wyveri,broadusa ir koki ruzga ir jie triuskintu tuos siaulius..Toks tupas esi, kad sugebejai isvardint tik priesininku zaidejus.Tokie paistalai is serijos kas butu jeigu butu.Cia tas pats jei as pasakyciau, jei is Siauliu nebutu persivilioje Derriko Low, Gailiaus, Siksniaus, Kuzminsko + pridejus siu metu sudeti: Broadus, Ruzgas, Weaver, Sarakauskas, Delaš.Tokiai komandai tik Žalgiris kartais pasipriešintu, visi kiti butu dauzomi ant 20-30 akiu.

ta prasme cia kad techasui dar reiktu poros zaideju ir jie butu isties gera komanda ir galetu i 3 vieta realiai eit ir uzkrautu malku tiem siauliams ir isvykoj,o siauliai turi tokius zaidejus ir nieko visiskai nepadaro siemet...
2011-03-29
-4
ech, gaila...
2011-03-29
-4
Tenkeshas
energieduok techasui wyveri,broadusa ir koki ruzga ir jie triuskintu tuos siaulius..

Toks tupas esi, kad sugebejai isvardint tik priesininku zaidejus.

Tokie paistalai is serijos kas butu jeigu butu.

Cia tas pats jei as pasakyciau, jei is Siauliu nebutu persivilioje Derriko Low, Gailiaus, Siksniaus, Kuzminsko + pridejus siu metu sudeti: Broadus, Ruzgas, Weaver, Sarakauskas, Delaš.

Tokiai komandai tik Žalgiris kartais pasipriešintu, visi kiti butu dauzomi ant 20-30 akiu.
2011-03-29
+5
Tą paveiksliuką kur yra pagr. puslapyje greit praverčiau, tai grįžau atgal, nes iš pirmo žvilgsnio pasirodė, kad čia Kobė ;D
2011-03-29
+2
kns
malaciai Siauliai, jei ir nesiseka rungtynes, tai per pratesima visada parodo charakteri ir susieme laimi varzybas.

per paskutine savaite, jau antros varzybos laimetos uztikrintai suzaidus pratesima, nuleido tiek nevezi, tiek techasa.
2011-03-29
+2
Sireika tai isvis i pensija jau laikas. Kaip dar sugeba liezuvis jam apsiverst sakyt, kad i sias rungtynes ziurejo pro pirstus? Idomu ka butu kalbejes, jei butu gave, o to siandien tikrai nusipelne Siauliai! Butu vel ant zaideju vares?!
2011-03-29
-5
aaa
mati cia taip tik topsporte.Jei statai bwin ar kur, statai uz pergale ir nesvarbu ar ji po pratesimo
2011-03-29
-1
weeckjei staciau uz siauliu pergale,bet buvo pratesimas tai prapyliau ane?

Taip, ate pinigeliam. o kas cia raso ne , tai tokie cia ir statytojai. Tuomet kam yra statymai lygiosios ?

Tikrai gaila Techaso vyruku . Tikiuosi sis pralaimejimas nepalaus Panevezieciu moraliskai ir likusias rungtines laimes
2011-03-29
-3
Pweeck (+1.28)jei staciau uz siauliu pergale,bet buvo pratesimas tai prapyliau ane?jei statei TONYBET, tada ne