Lietuviai vedė „Fenerbahce Ulker“ į pergalę

2011-04-29 21:47

Šarūnas Jasikevičius savo ekipoje buvo rezultatyviausias
Nuotr. AFP-Scanpix
Sunkią pergalę Turkijos pirmenybėse iškovojo Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (26-3) ekipa su Darjušu Lavrinovičiumi ir Šarūnu Jasikevičiumi. Ji namuose 83:79 (19:16, 21:29, 25:17, 18:17) palaužė „Mersin“ (10-19) krepšininkus.

Jasikevičius per 23 minutes pelnė 16 taškų (6/9 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 1/1 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 2 kartus prasižengė ir net 7 sykius suklydo.

Lavrinovičius per 24 žaidimo minutes pelnė 14 taškų (5/8 dvitaškių, 1/6 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

„Fenerbahce Ulker“: Šarūnas Jasikevičius ir Emiras Preldzičius po 16, Darjušas Lavrinovičius 14, Oguzas Savašas 12 (9 atk. kam.), Roko Leni Ukičius 9.

„Mersin“: Anthony Grundy 19, Nedimas Yucelas 17 (10 atk. kam.), Alexas Sacalesas ir Vincentas Grieras po 16.