Buvę „Juventus“ krepšininkai laukia atkaklios kovos ir medalius skiria uteniškiams

2011-05-03 10:23

Dėl LKL bronzos Utenos „Juventus“ kovos antrą sezoną paeiliui
Dėl LKL bronzos Utenos „Juventus“ kovos antrą sezoną paeiliui
Nuotr. Fotodiena/R.Dačkus
Utenos „Juventus“ krepšininkai trečiadienį pradės ketvirtąjį mažąjį finalą per pastaruosius ketverius metus. Dėl Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalių uteniškiai susitiks su Prienų „Rūdupio“ ekipa.

Prieš lemiamą sezono seriją anksčiau „Juventus“ marškinėlius vilkėję krepšininkai beveik sutartinai teigė, jog kova bus itin atkakli, tačiau medalius skyrė Utenos komandai. Svarbiausiai uteniškių privalumais krepšininkai įvardijo patirtį, gerą vyr. trenerį bei fantastiškus „Juventus“ komandos sirgalius.

Karolis Kalvaitis:

Tikiu galutine Utenos klubo pergale ir šioje serijoje palaikysiu „Juventus“ ekipą, bet manau, kad favoritai yra „Rūdupio“ krepšininkai. Viena pergalė išvykoje gali turėti auksinę vertę, todėl ypač svarbi psichologija ir gera komandinė gynyba prieš varžovų lyderius, kurie žaidžia greitai, agresyviai, bet neretai pasiduoda emocijoms.

Prienai mėgsta žaisti mažu penketu, su Gediminu Oreliku ar Justu Sinica ketvirtoje pozicijoje, tačiau treneris Robertas Giedraitis gali atsakyti Žydrūnu Urbonu ar Arūnu Vasiliausku.

„Juventus“ žaidė labai protingai ir brandžiai prieš „Šiaulius“, neįsivėlė į chaosą ir diktavo savo sąlygas. To reikės ir rungtynėse dėl bronzos. Ne paskutinis faktorius bus ir Gedimino Maceinos žaidimas: jis grįžta į gimtąją salę, žais prieš savo draugus, šeimą, ir trenerį, su kuriuo, kiek žinau, buvo apsipykęs. Linkiu Gedui nepasiduoti emocijoms.

Prognozė: Dėl senų sentimentų – 3:1 „Juventus“ naudai.

Raimondas Ambrulaitis:

Komandos yra labai panašaus lygio. Sudėtys lygios. Abi šios ekipos turi istorinę galimybę iškovoti medalius, todėl vienareikšmiškai vertinti, kas laimės, yra labai sunku.

Mano nuomone, pagrindinis „Juventus“ pranašumas – treneris. Manau, kad jis visa galva stipresnis už pagrindinį „Rūdupio“ strategą. Tai atsispindi žaidime ir jo organizavime. Taktiškai Utenos klubas žaidžia geriau. Tuo tarpu Prienų komandos žaidimas paremtas individualiais sugebėjimais.

Prienų pusėje yra didžiulis pranašumas – namų aikštė. Jiems reikia tik nepralaimėti namuose, o uteniškiams bet kokiu atveju reiks laimėti varžovų aikštelėje. Tai gali būti labai svarbus faktorius.

Labai svarbios bus pirmosios rungtynės. Jei laimėtų uteniškiai, viskas kardinaliai pasikeistų.

Prognozė: 3:2 „Juventus“ naudai.

Žilvinas Kuklierius:

Komandos labai apylygės, todėl bus įnirtinga kova. „Rūdupio“ stipriosios pusės – jaunatviškumas ir noras įrodyti savo vertę. „Juventus“ pranašumas – patirtis. Bus puiki jaunystės ir patirties dvikova.

Nors prognozuoti ir labai sudėtinga, manau, kad laimės patirtis.

Prognozė: 3:2 „Juventus“ naudai.

Paulius Morkeliūnas:

Didžiausias „Juventus“ varomasis arkliukas – puikus sirgaliai ir namų sienos. Svarbiausia iškovoti pergalę išvykoje, o namuose, manau, problemų neturėtų kilti. Svarbiausia išvengti traumų. Linkiu sėkmės Utenos komandai,

Prognozė: 3:2 „Juventus“ naudai.

Nikolozas Vashakidzė:

Sergu ir visada sirgsiu už „Juventus“ klubą, kol ten bus visas puikus kolektyvas su varikliu – Urbonu – tiek aikštelėje, tiek už jos ribų.

Utenos krepšininkai savo aikštelėje žaidžia labai gerai. Nors buvo kluptelėjimų, kai tikrai reikėjo, komanda susiėmė ir parklupdė istorinį trečiosios vietos savininką – „Šiaulių“ klubą. Šį pergalė – rimtas pareiškimas į trečiąją vietą.

Šioje serijoje psichologija bus labai svarbi, nes Utenoje surinkta tikrai kovinga komanda, kuri demonstruoja gerą lietuvišką patrauklų akiai krepšinį. Stebint kitų lygų žaidimą, ten daug „bėk ir mesk“ žaidimo, nors surinkti aukšto lygio krepšininkai.

Abiejų komandų treneriai šį sezoną puikiai padirbėjo ir sąžiningai iškovojo galimybę varžytis dėl trečiosios vietos. „Rūdupis“ turi jaunus krepšininkus, kurie kiekvieną kartą stengiasi įrodyti, kad ne veltui yra laikomi Lietuvos ateitimi. Be to, klubas pasistiprino protingu įžaidėju.

Kova bus labai įdomi. Kas laimės pirmąsias ir trečiąsias rungtynes, tas laimės ir visą seriją.

Tikiuosi, jog pavyks atvykti į Uteną ir gyvai pažiūrėti rungtynes. Šioje salėje atmosfera būna tiesiog nereali. Be šių sirgalių „Juventus“ nebūtų tokia gera komanda, kokia yra dabar.

Ignas Šijanas:

Tikiu, kad „Juventus“ komanda iškovos trečiąją vietą, nes ji to verta. Buvau ir pats mačiau, kaip sunkiai komanda dirba. Manau, jog Utenos ekipa pasirengusi iškovoti medalius. Linkiu jiems sėkmės.

Prognozė: 3:1 laimės „Juventus“.

Mindaugas Kalvelis:

Labai svarbios bus rungtynės Prienuose. Jei Utenos krepšininkai sugebės laimėti išvykoje, jie taps prizininkais. Jei pergalės varžovų aikštelėje iškovoti nepavyks, teks pripažinti „Rūdupio“ klubo pranašumą.

Visomis keturiomis palaikysiu „Juventus“ komandą.

Rodyti komentarus

vovan
Sen bus aisku kas realei geresni.3-2 rūdupis.
2011-05-04
Atsakyti
Svarbiausia, kad šiemet bronzą iškovos ne Šiauliai. Rūdupiui koja turėtų pakištį jaunystė ir patirties stoka lemiamose akimirkose. O pirmoji dvikova Prienuose lems labai daug ką, bet Aš sakau, kad 3-2 laimės Juventus :)
2011-05-03
Atsakyti
Uteniškiai tai ir skiria Utenai medalius. Aš manau,kad nėra čia ką daug komentuoti, rytoj pirmasis mačas, kur bus galima jau kažką kalbėti apie serijos baigtį. O dabar visi taip pat, kaip ir šie visi krepšininkai, gali pafantazuoti,kas būtų jei būtų! Laukiam Utenos rytoj Prienuose:)
2011-05-03
+2
Atsakyti
palei visa sezona rodyta rezultata manau rudupis turetu laimet
2011-05-03
Atsakyti
to povlito
nelygink Techaso su Juventus. Juventus du kartus is eiles iveke Siaulius, o Siauliai sezono pabaigoj paskutinius du kartus iveike Rudupi.
2011-05-03
Atsakyti
To Kakamandu
Mažiau vaikščiok prisimyžęs, nes jau pamiršai, ką reiškia "sausumas". Kitas dalykas - jei bobutė turėtų kiaušinius, tai būtų diedukas. Kovos viską atskleis
2011-05-03
-2
Atsakyti
Bus tas pats kaip su tehasu visi sake kad rudupio treneris prastenis priekine linija taip pat prasta bet abejuose macuose sudirbo techasa.
2011-05-03
-9
Atsakyti
3-2 rudupis laimes
2011-05-03
-7
Atsakyti
Kakamandu
Prieniškei niekada nenorite prisiminti dvikovos Utenoje? Kaškaip atsimenu prienuose jie gavo tik 1 tašku, o Juventus namie rudupi sausai suvare tai geriau tilekit... Nes negaliu klausyti kaip jus če nusišnekate del aiškių rungtinių niekas če neaiškus ir tikrai Rudupis nera mačo favoritai, tiek vieni tiek kiti žaidžia lygiai...
2011-05-03
-1
Atsakyti
croo1
3;1 or 3;2 rudupio naudai aisku, jei seskus nepis vel nesamoniu
2011-05-03
Atsakyti
Tai čia ir taip aišku, kad "Juventus" iškovos medalius, labiau patyrusi komanda, bei treneris daug geresnis, nei Rūdupio. Rūdupis taip toli nuėjo tik dėl to, kad jų krepšininkai individualiai stiprūs, tačiau komanda geriau valdo Giedraitis, nei Šeškus, be to, kaip minėjau, patirtis yra "Juventus" pusėje. O ką jau kalbėt, kad reguliariame LKL sezone "Juventus"" Prienos pralošė vos 2 taškais, tačiau namuose laimėjo prieš "Rūdupį" 15 taškų skirtumu, be to, dar verta paminėti, kad kai pralošė Prienuose, "Juventus" sudėtyje nebuvo nei, Elvikio, nei Čepukaičio. Be to "Juventus" stiprybė ta, kad svarbiose varžybose jie žaidžia labai gerai, žemesnėje pozicijoje jie nei "Rūdupis" yra todėl, kad leisdavo sau atsipalaiduot prieš silpnesnes komandas (Naglis, Sakalai) arba per anksti patikėdavo pergale (su Perlu), būtent dėl šių trijų rungtynių "Juventus" ir yra turnyrinėje lentelėje žemiau, jei būtų laimėję šias rungtynes, kurias jie turėjo laimėt, dabar "Juventus" būtų aukščiau už "Rūdupį", nes turėtų po lygiai pergalių ir pralaimėjimų, bei dėl to, kad "Juventus" įveikė "Rūdupį" namuose didesniu skirtumu, nei "Rūdupis" "Juventus". Be to pažiūrėkit - Prienų komandoje naudingiausi žaidėjai - patys jauniausi, be patirties, niekad nežaidę tokios svarbos rungtynėse (neskaitom Prienuose esančių"Žalgirio" žaidėjų, kad jie žaidė finaluose, nes dažniausiai sėdėdavo ant atsarginių suolelio), tuo tarpu "Juventus" krepšininkų gretose - Kieža, Prekevičius, Urbonas, Maceina, bei treneris Giedraitis - visi buvę bronzininkai, Elvikis būdamas "Neptūno" gretose prieš kelis metus kovėsi su "Šiauliais" dėl pronzos, o pernai jau būdamas "Juventus" sudėtyje, taip pat jis turi europinės patirties - žaidė Europos taurės finale, taip pat Pociukonis, žaidęs "Alytoj", kai ji dar kaudavosi su "Šiauliais" dėl trečiosios vietos, bei taip pat turi daug užsienio patirties. Ką jau kalbėti apie vyr. trenerį Giedraiti, kuris jau pats gal nebelabai suskaičiuoja kiek bronzos medalių turi iškovojęs su "Šiauliais". Be to Šeškaus žaidimas paremtas į greitą, daugiausiai individualų puolimą (nors jie ir turi gerus įžaidėjus), tuo tarpu Giedraičio strategija - gynyba, kontratakos. Gynybos neatsipindėsi statistikoj, todėl "Juventus" komandinis naudingumas 10 balų mažesnis už "Rūdupio". Žiūrėkit kas atsitiko su "Šiauliais", kurie praktikavo puolamąjį žaidimą, tas pats laukia ir "Rūdupio". Vienintelį dalyką ką turi "Rūdupis" - jaunatviškas ambicijas, bet tai gali ir pakišti koją, kai tuo tarpu, kaip jau sakiau, "Juventus" sudėtingose situacija išlieka šalto proto.
2011-05-03
Atsakyti
#1
viens du trys rudupis gaidys.
2011-05-03
Atsakyti
Nera sansu juventusui bus 3-1 geriausiu atveju rudupio naudai
2011-05-03
+1
Atsakyti
Kittciokasto wiela, bet tie tavo vadinami "ekspertai" yra tikrai geresni ekspertai už tave.


Prie ko cia uz ji TIKRAI geresni? Geresni, kad yra absoliuciai nesaliski ir be jokui objektyvumo palaiko Juventus? Joo, tikrai geri ekspertai. Jau isivaizduoju kaip juventus 3-1 padarys rudupi. Pff, geri ekspertai
2011-05-03
+1
Atsakyti
iš po kašės
Dar tegul tokį interviu surengia dėl finalo serijos rezultato. Interviu imti galėtų iš pvz. Šležo ar Macijausko. Jie gal pasakytų, kad favoritai Lietuvos Rytas :D

Apsurdiškesnio straipsnio neteko skaityti. :D "Rūdupio žaidimas paremtas individualiais sugebėjimais". Žmogus tikriausiai nematė kaip jie rungtyniauja. Vis tie sentimentai. Visiems ir taip aišku, kad favoritas - Rūdupis.
2011-05-03
+3
Atsakyti
Rūdupis
Mačiau pats kaip sunkiai Prienai dirba, jie nusipelnė medalių.

Visi labai stipriai abejoja, kad Juventus gali laimėti, nes pergalę skiria tik dėl sentimentų arba 3:2
2011-05-03
+2
Atsakyti
Ušmalas
Majamio „Heat“- Utenos "Juventus" 2:3 juventus naudai :D
2011-05-03
Atsakyti
Biski ankstokai apie medalius sneka, nes Rūdupis tikrai galingai losia si sezona.
2011-05-03
-2
Atsakyti
B.
cia sita reklama yra is juventus puslapio.

kas kitas suniui pakels uodega, jei ne jis pats.
2011-05-03
+3
Atsakyti
leoobus svarbus ir treneriu faktorius visi sake kad leonavicius daug geresnis uz sesku bet kaip rezultatai parode o kad leonavicius geresnis uz giedraiti tai net neabejoju taigi bus idomu


Palygink Techasaso ir Rudupio sudetis pirmiausia...

O siaip jei bronzininke surinks kitam sezonui tikrai gera komanda tai gal ir galima pabandyti EuroCup, vien del didesnio populiarumo, bet jei nori bandyti kuo ilgiau islikti tarptautineje arenoje tai siulyciau EuroChallenge.
2011-05-03
+1
Atsakyti

Rašyti komentarą

Vardas:      
  Iš viso: 24

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.