VKL – Sporticus.lt Pavasario Čempionatas: FINAL-4 prognozės

2011-06-09 21:28
Nuotr.:
Pažvelgę į „VILNIAUS KREPŠINIO LYGOS“ pagrindinio turnyro rezultatus galime pastebėti, jog šį sezoną finaliniuose ketvertuose buvo pateikta daug staigmenų. Ne kartą pergales pasiekė ekipos, kurių galimybės laimėti buvo vertinamos prasčiau, tačiau jų noras laimėti buvo sėkmės garantas. Ar taip pat bus ir VKL - Sporticus.lt Pavasario Čempionato FINAL-4 ?
 
 68 % - 32 %
 
Stiklopaslaptis.lt
Stiklopaslaptis.lt
Stiklopaslaptis.lt
 7. Ereliai - 1
  6. Stiklopaslaptis.lt

Pirmajame “Sporticus.lt - VKL Pavasario čempionato” pusfinalyje “Ereliai 1” mėgins atsirevanšuoti “Stiklopaslaptis.lt” ekipai už savo antrosios ekipos eliminavimą ketvirtfinalyje. Dvikovos favoritais turėtų būti laikomi „Ereliai 1“. Pakeliui tikslo link jie susitiko ir eliminavo rimtus pretendentus į medalius – „Champion“. Abiejose ekipose ketvirtfinalių metu smarkiai išsiskyrė po vieną individualų lyderį. „Erelių“ gretose nesulaikomas buvo Dainius Navickas. Šis patyręs žaidėjas ketvirtfinalių metu rinko vidutiniškai po 30,5 taško ir 42,5 naudingumo balus. „Stiklopaslaptis.lt“ akivaizdus pergalių kalvis buvo jaunasis Antanas Udras, per dvi ketvirtfinalio rungtynes pelnydamas vidutiniškai 27,5 taško, atkovodamas 18,5 kamuolio bei rinkdamas net 52 naudingumo balus. Nors Antanas pagal statistiką atrodo kur kas įspūdingiau, tačiau sunkiau sulaikomas pusfinalyje turėtų būti Dainius. „Stiklopaslaptis.lt“ ekipai sunku atrasti žaidėją, galintį deramai pasiginti prieš Dainių Navicką, taigi daug ką lems komandinės gynybos kokybė. Tuo tarpu „Ereliai 1“ savo varžovų lyderiui Antanui Udrui greičiausiai priešpastatys patyrusį Gaudentą Puškorių. Šis veteranas gali daug ko pamokyti ne tik jaunąjį "stiklių" talentą, tačiau ir daugumą varžovų komandos ir nebūtų keista, jei Antanui pusfinalio varžybos būtų prasčiausios „Sporticus.lt - Pavasario čempionate“. Pranašumą "Erelių" komanda turės ne tik patirtyje, tačiau ir trenerio pozicijoje. Nėra abejonių, jog ekipos vadovo A. Umbraso tikslas tik vienas - savo kolekciją papuošti lygos nugalėtojų taure, todėl stratego neturinti "Stiklopaslaptis.lt" turės gerokai pranokti varžovus visose pozicijose, jog kompensuotų šį trūkumą. Kita vertus - pusfinalyje rungtynės tik vienos, todėl nesėkmingiausia sezono diena arba vienas fantastiškas metimas gali viską apversti auktšyn kojomis.

Ekipų lyderiai (Ereliai 1 / Stiklopaslaptis.lt):

Naudingumas

Dainius Navickas  (E.) 28.86 / Antanas Udras 45.60 (S.) 

 Taškai 

 Dainius Navickas (E.) 23.57 /  Antanas Udras 29.00 (S.)

 Atkovoti kamuoliai

 Gediminas Povilauskas (E.) 15.42 / Antanas Udras 16.20 (S.) 

 Rezultatyvūs perdavimai 

Paulius Tuzikas 4.75 (E.) / Andrius Liachovičius (S.) 3.82

 Perimti kamuoliai 

Dainius Navickas 3.57 (E.) / Andrius Liachovičius (S.) 2.64

 Blokuoti metimai 

Mantas Budraitis 1.60 (E.) /  M. Jokubauskas (S.) 1.83

 
Lukas Radžiūnas (Ereliai-1): "Nuotaikos rimtos ir kovinės. Stengsimės parodyti, ką galime. Tikimės, kad galime daug, taigi, planas vienintelis - šeštadienį 17.00  kelti taurę į viršų. Aišku, varžovai ne pirmokai ir visų tikslai vienodi. Esam darni komanda ir tegul laimi geriausi! Norisi po ilgo ir sunkaus sezono turėti aiškų rezultatą."
 
Rokas Malikas (Ereliai-1): "Šį sezoną mūsų ekipa bandė dalyvauti dviejuose turnyruose, todėl šylant orams tiek varžybų, tiek treniruočių skaičius didėjo. Vėliau visas dėmesys buvo skirtas tik vienam - nors trumpam, bet tikrai stipriam Pavasario turnyrui. Būtent jam savo komandą sustiprinome 3 naujais žaidėjais. Tuo labiau išaugo ir tikslai - bandyti kopti kuo arčiau nugalėtojų karūnos. Kelias
jos link buvo tikrai vingiuotas: teko laimėti dideliais skirtumais, bandyti išsaugoti trapius pranašumus, lieti ne tik prakaitą, bet ir reaguoti į netikslius teisėjų verdiktus. Kuo toliau, tuo labiau komanda tapo vieningesnė, todėl atkrintamąsias varžybas bandėme peržengti nepralaimėję. Ir mums tai pavyko. Pranykus grupės pergalėms, taip pat dingo ir atkaklios atkrintamųjų pergalės. Penktadienį vyks lemiamos varžybos, kuriose nebėra silpnų priešininkų. Pusfinalyje susidursime su A.Udro vedama komanda. Kaip teko matyti, abiejų aikštelių pusėse dominuoja būtent jis. Taigi, mūsų tikslas bus kiek įmanoma daugiau dėmesio skirti po krepšiu. Prognozuoti tikrai kažką sunku, nes abi komandos yra veržlios ir jaunos. Manau, gali prireikti netgi papildomo laiko išsiaiškinti nugalėtojui. Priešininkams linkiu sėkmės, o "Ereliams" - šaltų nervų."
 
Andrius Liachovičius (Stiklopaslaptis.lt): "Komanda be galo džiaugiasi patekusi į FINAL-4. Jei nemeluojant, tai ir buvo mūsų tikslas. Gaila, kad šiame etape negalės padėti "darbo liaudis" - M. Jokubauskas bei A. Čepkauskas (šypsosi). Rungtynės su "Ereliais-1" turėtų būti įdomios. Jei žaisime kaip tikra komanda gynyboje bei palaikysime vienas kitą puolime, turime neblogas galimybes patekti į finalą."
 
Tomas Žukovas (Stiklopaslaptis.lt): "Visų pirma džiaugiamės, kad pavasario darbas krepšinio aikštelėje nenuplaukė šuniui ant uodegos ir patekome į "FINAL - 4". Daugeliui atrodo, jog mūsų kelias iki čia buvo pakankamai lengvas, bet taip nebuvo. Dirbome ties kiekvienu maču, visus varžovus įvertinome, viską stengiamės pradėti nuo gynybos.  Jau  dabar  žiūrime  į  pusfinalį, kur varžovais bus 
"Ereliai-1". Šią komandą, kaip ir jos trenerį, puikiai pažįstame, todėl stengsimės, kausimės dėl kiekvieno kamuolio ir bandysime nugalėti. Gal mes ir nesame šio "FINAL-4" favoritų tarpe, tačiau visa komanda pažadame, jog aikštelėje atiduosime visą save ir stengsimės parodyti kuo gražesnį krepšinį. Žinoma, kausimės ir dėl pergalių. Sėkmės visoms komandoms ir iki pasimatymo."
  Romualdas Suchockis (Stiklopaslaptis.lt): "Apima nepakartojamas jausmas kai žinai, jog esi maža FINAL-4 dalimi, tad nuotaikos išties geros. Norėčiau padėkoti visiems sezono metu palaikiusiems komandą - AČIŪ JUMS! O apie varžovus sunku kažką ir pasakyti, tačiau aišku viena: kuo toliau žengi, tuo su labiau pajėgesnėmis komandomis susitinki. Tai yra finalinis ketvertukas ir silpnų 
varžovų čia nebelieka. Nugalėtoją gali nulemti daugybė faktorių: daugiau atkovotų kamuolių, pataikytų baudų ar tikslus paskutinis metimas. Visiems gero savaitgalio ir gerų emocijų!"
 
Antanas Udras (Stiklopaslaptis.lt): "Ereliai-1" - stipri komanda. Manau, kad jie ir yra poros favoritai, turintys tiek patyrusiu, tiek ir pajėgių jaunų žaidėjų. Mūsų laukia sunki dvikova." 

 
KSP
KSP
KSP
 35 % - 65 %
 
 4. K S P
  1. Krituliai-gyvasalus.lt

Ekipų lyderiai (KSP / Krituliai - gyvasalus.lt):

Naudingumas

 Viktor Daukša (KSP) 31.25 (KSP) / Edgaras Matusevičius 39.14 (Krit.) 

 Taškai 

 Artūras Bajevas (KSP) 21.60 /  Edgaras Matusevičius 26.14 (Krit.)

 Atkovoti kamuoliai

 Viktor Daukša 17.00 (KSP) / Edgaras Matusevičius (Krit.) 12.57 

 Rezultatyvūs perdavimai 

Artūras Bajevas (KSP) 4.50 / Marius Krukonis (Krit.) 6.33

 Perimti kamuoliai 

Stanislav Poplavskij (KSP) 3.43 / Marius Zubavičius (Krit.) 4.63

 Blokuoti metimai 

Valdemar Brazevič (KSP) 6.33  /  Vaidas Vaičiulis (Krit.) 2.78

Antrajame pusfinalyje susitiks dvi komandos, kurių pavadinimai prasideda ta pačia raide. Poros favoritais turėtų būti laikomi „Krituliai-Gyvasalus.lt“ ekipa. Pastarosios ekipos startinė sudėtis nenusileidžia „KSP“ startiniam penketukui, o skirtumas tarp startinio penketo žaidėjų ir atsarginių yra daug mažesnis. „KSP“ ekipai gali kilti nemažai keblumų bandant sustabdyti „Kritulių“ ekipos lyderį Edgarą Matusevičių. Lenkų studentų klubo sudėtyje nėra panašaus sudėjimo gerai besiginančių žaidėjų, tačiau su Valdemaro Brazevič pagalba ši problema gali būti išspręsta. Be pastarojo žaidėjo „KSP“ ekipos žaidimas priklauso nuo to, ar atvyks Viktor Daukša ir Stanislav Poplavskij. Viktor sucementuoja visą ekipos žaidimą po krepšiu, o Stanislav be galo svarbus žaidėjas gynėjų pozicijoje. Kartais Stanislav persistengia žaisdamas individualiai, taigi daug kas priklausys, kokius spręndimus šis gynėjas priims tuomet, kai jį labai gerai suspaus „Kritulių“ gynybos gniaužtai. Jog bus būtent taip, galima net neabejoti. „Krituliai“ yra antra pagal rezultatyvumą „Sporticus.lt Pavasario čempionato“ komanda. Visgi labai tikėtina, jog pastaroji ekipa bus gana toli nuo savo įprasto taškų vidurkio, nes lemiamų dvikovų metu dažniausiai dominuoja nebe puolimas. Greičiausia, jog "Krituliai" turės persvarą ne tik aikštelėje, tačiau ir sirgalių tribūnose. Šeštasis žaidėjas būna labai svarbus, tačiau krepšinį žaidžia ne jis. Bet kuriuo atveju ekipoje apstu žaidėjų, galinčių pakilti nuo atsarginių suolelio ir paskandinti varžovų laivą - į reguliariojo sezono penketuką patekęs M. Zubavičius, M. Stonkus, L. Aukštikalnis. O kur dar ir startinis komandos penketukas. "Ant popieriaus" reguliariojo sezono nugalėtojai yra bent jau pusfinalio poros favoritais, tačiau tai dar reikia įrodyti žaidžiant.

 
Radoslav Anuškevič (KSP): "Svarbiausias mūsų aspektas bus susirinkimas i varžybas bei nusiteikimas. Jei pajusime žaidimą, tikrai galime pasiekti pergalę. Varžovas yra stiprus, taikliai meta bei turi gerą lyderį.  Jei ginsimės kaip mokame, žaisime greitai ir nedarysime vaikiškų klaidų, galime kažką pasiekti. Kadangi antradienį išskrendu į Londoną, pergalė būtų gera dovana šia proga !" 
 
Česlav Dunovskij (KSP): "Sezonas buvo ilgas ir nelengvas. Įdėjome daug darbo ir jėgų, kad patektume į FINAL-4. Kuomet iki finalo liko taip nedaug, vis labiau norisi jį pasiekti ir ne šiaip, o su pačiais geriausiais rezultatais. Atiduosime visas jėgas, kurių daugėja su kiekvienu maču. Susikausime aikštelėje ir ten išsiaiškinsime, kas stipresnis. Mano nuomone, aiškaus favorito FINAL-4 nėra, todėl linkiu sėkmės visiems."
 
Rišard Gerasim (KSP): "Su šia komanda susitiksime jau ne pirmą kartą, o no paskutinės mūsų akistatos ji labai sustiprėjo. Tačiau mes irgi nesusilpnėjome. Manau, jog laukia sunkios rungtynės pusfinalyje. Stengsimės iš visų jėgų, pabandysime atrasti silpnąją varžovų vietą ir ja pasinaudoti."
 
Marius Krukonis (Krituliai-gyvasalus.lt): "Manau, jog FINAL-4 bus tikrai stiprus ir įdomus. Žinoma, kiekvienos komandos tikslas - laimėti pirmą vietą. Favoritais laikau "Ereliai-1" kolektyvą, o mūsų norai yra visų pirma laimėti pusfinalio dvikovą. Finale nugalėtoją lemia jau be galo daug įvairių faktorių. Būsime pilnos sudėties ir žvėriškai ištroškę pergalių."
 
Edgaras Žemaitis (Krituliai-gyvasalus.lt): "Komandoje puikios nuotaikos, nes pasiekėme prieš sezoną iškeltą tikslą - patekti į finalinį ketvertą. Laukiame svarbiausių kovų ir tikimės sezoną pabaigti dvejomis pergalėmis bei rėmėjų "Gyvo Alaus" dovanomis (šypsosi)."
  Edgaras Matusevičius (Krituliai-gyvasalus.lt): "Liko pačios svarbiausios rungtynės, į kurias atvyksime maksimaliai nusiteikę ir kausimės tik dėl pergalės. Lengva nebus, tačiau viskas priklauso nuo mūsų pačių noro, o galimybių tikrai turime."


Komentarai:

Sekmes KSP, tikiuosiu paims ;]
2011-06-10
Atsakyti
Japis
Jeigu auksciausiam lygi butu imanomi tokie vidurkiai - po 17 kamuoliu, 6,3 bloko ir 46 naudingumas...
2011-06-09
-1
Atsakyti

Komentuoti

Vardas:      
  Prenumeruoti   Iš viso komentarų: 2

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.