Lietuvos rinktinė nusileido čekėms ir ketvirtfinalyje kausis su prancūzėmis (statistika)

2011-06-27 18:36

Kaip lygios su pasaulio vicečempionėmis kovojusios Lietuvos krepšininkės čekėms nusileido paskutinėmis rungtynių minutėmis
Nuotr. FIBA Europe/Ciamillo Castoria
Algirdo Paulausko treniruojama Lietuvos moterų rinktinė po atkaklios ir permainingos kovos 59:63 (22:14, 14:21, 8:14, 15:14) nusileido pasaulio vicečempionėms Čekijos krepšininkėms ir užėmė antrąją vietą E grupėje.

Europos moterų čempionato ketvirtfinalyje lietuvaitės ketvirtadienį 21.30 val. kausis su titulą ginančia Prancūzijos rinktine.

Puikiai rungtynes pradėjusios Lietuvos krepšininkės įpusėjus antrajam kėliniui buvo įgijusios 11 taškų pranašumą (33:22), tačiau paskutines dvi ketvirčio minutes pralaimėjo 0:7 ir leido varžovėms priartėti.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui Lietuvos rinktinė atsiliko 8 taškų skirtumu, bet per kelias minutes panaikino deficitą ir šnopavo čekėms į nugaras. Persverti rezultato lietuvėms neleido klaidos bei netaiklūs baudų metimai.

Lietuva: Aušra Bimbaitė 15 (8 atk. kam., 2/7 trit.), Gintarė Petronytė 11, Sandra Linkevičienė 9 (7 atk. kam.), Vaida Sipavičiūtė 6, Marina Solopova 6, Rima Valentienė 6 (2/10 trit.), Agnė Abromaitė 3, Eglė Šulčiūtė 2, Giedrė Paugaitė 1, (Milda Sauliutė).

Čekija: Eva Vitečkova 28 (7 atk. kam.), Katerina Elhotova 15, Ilona Burgrova 8, Petra Kulichova 8 (7 atk. kam.).