Lietuvos 19-mečių rinktinė finale versis be Simanavičiaus

2011-07-09 21:35
Jonas Miklovas, specialiai tinklalapiui „BasketNews.lt“ iš Rygos (Latvija)
Renaldas Simanavičius pasaulio jaunimo čempionato finalą stebės nuo atsarginių žaidėjų suolelio
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Dačkus
Nors Lietuvos 19-mečių rinktinė pasaulio čempionato pusfinalio rungtynėse su Rusijos rinktine jau besibaigiant antrajam kėliniui turėjo 31 taško pranašumą (50:19), tačiau nepavyko išvengti traumų.

Mačo dėl kairės čiurnos traumos nebaigė atakų organizatorius Renaldas Simanavičius. Gynėjas suklupo 18 rungtynių minutę ir komandos draugų buvo išneštas iš aikštelės.

Po rungtynių paaiškėjo, jog įžaidėjas negalės padėti Lietuvos rinktinei rytoj vyksiančiame finale su Argentinos ir Serbijos poros laimėtoju.

„Gydytojas pasakė, kad jis ne stebukladarys ir tokia trauma taip greitai neišgydoma“, – po mačo sakė Lietuvos rinktinės treneris Kazys Maksvytis.

Šiame čempionate 19 metų, 183 cm ūgio lietuvis vidutiniškai pelnydavo po 5,6 taško, atkovodavo po 1,6 kamuolio ir atlikdavo po 2 rezultatyvius perdavimus.