„Lemminkainen“ ir „Sūduva“ LMKL namuose šventė pergales

2011-10-29 15:09
Klaipėdoje esantys „Žalgirio“ sporto rūmai ir toliau lieka užkeikta vieta „Utenos“ (2-2) komandai. Ji Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse išvykoje 60:73 neprilygo „Lemminkainen“ (3-2) krepšininkėms.

Šeimininkės nuo pat mačo pradžios šovė į priekį 18:4 ir perėmė iniciatyvą. Visgi netrukus Utenos ekipa pelnė 11 taškų be atsako ir priartėjo (15:18).

Klaipėdietės neleido varžovėms dar arčiau priartėti bei spurtavusi 18:6 įgijo solidų pranašumą (36:21), kurį išlaikė iki mačo pabaigos.

„Utenai“ Klaipėdoje laimėti nepavyksta jau antrą sezoną paeiliui. 2010-2011 m. „Lemminkainen“ šventė keturias pergales iš tiek pat galimų savo žiūrovų akivaizdoje.

„Lemminkainen“: Rita Milieškienė 16 (0/3 trit.), Julita Bungaitė 13 (12 atk. kam.), Monika Grigalauskytė 11, Lina Aglinskaitė 10.

„Utena“: Jurga Budrytė 15 (9 atk. kam.), Irma Raugaitė 13, Giedrė Kirstukaitė 7.

Mačo pabaigoje pabudusi Marijampolės „Sūduvos“ (2-1) komanda įsirašė antrąją pergalę, namuose 80:68 nugalėdama Kauno „LKKA-Aisčių“ (3-2) žaidėjas.

Po trijų kėlinių minimalų pranašumą savo rankose turėjo „LKKA-Aistės“ (54:53), o iki mačo pabaigos likus žaisti keturias minutes jų deficitas siekė vos tris taškus (61:64).

Visgi į lemiamą šturmą sukilusios šeimininkės spurtavo 10:2 ir paskandino varžovių viltis pakovoti dėl pergalės (74:63).

„Sūduva“: Ligita Kinkevičienė 24 (10/11 baudų), Tatiana Melnikova 14 (13 atk. kam., 4/15 dvit.), Liudmila Maltseva 13, Margarita Bulanova 10 (6 per. kam.).

„LKKA-Aistės“: Neringa Skadaitė 16, Jolanta Marmienė 13, Laura Svarytė 10 (11 atk. kam.), Kornelija Balčiūnaitė 9 (14 atk. kam.).