Leonavičiaus ir Labucko ekipos antrame Ispanijos divizione šventė pergales

2011-12-10 19:39
Lengvą pergalę antrame Ispanijos divizione pasiekė Gintaro Leonavičiaus vedama Hueskos „Lobe“ (5-8) komanda, išvykoje 84:64 (18:8, 22:13, 22:24, 22:19) sutriuškinusi Granados „CB Granada“ (4-9) krepšininkus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Leonavičius per 29 minutes surinko 16 taškų (4/8 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 5/6 baudų), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, išprovokavo 4 pražangas, tačiau 3 kartus suklydo, užsidirbo 1 bloką, 4 sykius prasižengė ir surinko 17 naudingumo balų.

Pergalę pavyko iškovoti ir Žironos „Sant Josep“ (6-7) ekipai, kurios garbę gina Arnas Labuckas. Ji namuose 84:78 (15:17, 10:11, 28:21, 31:29) palaužė Lugo „C.B. Breogan“ (6-7) žaidėjus.

Labuckas aikštelėje praleido 21 minutę, pasižymėjo 7 taškais (2/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių), sugriebė 2 ir perėmė 1 kamuolį, privertė varžovus 3 kartus prasižengti, 1 sykį suklydo, 4 kartus prasižengė bei surinko 6 naudingumo balus.

Eilinę nesėkmę patyrė Rinkono „Oftamologico“ (1-2) komanda su Tautvydu Saboniu. Lietuvio ekipa 66:78 (20:22, 22:21, 10:18, 14:17) neprilygo Logronjo „Knet & Eniac“ (5-8) klubui.

Sabonis per 3 minutes taškų pelnyti nespėjo (0/1 dvitaškio), atkovojo 1 kamuolį, 1 sykį prasižengė ir surinko -1 naudingumo balą.