Lietuviškų komandų akistatoje pergalę iškovojo Abromaitės ekipa

2011-12-19 13:38
Prancūzijos moterų čempionate nutrūko trijų Mondevilio „USO-Basket“ (8-5) ekipos laimėtų rungtynių serija. Giedrės Paugaitės ir Eglės Šulčiūtės atstovaujama komanda išvykoje 62:68 (15:19, 20:16, 12:17, 15:16) turėjo pripažinti Saint-Severo „Landes“ (8-5) ekipos pranašumą.

Agnė Abromaitė nugalėtojoms per 16 minučių įmetė 6 taškus (2/5 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 1 pražangą, 3 sykius prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Starto penkete mačą pradėjusi Paugaitė „USO-Basket“ komandai per 34 minutes pelnė 11 taškų (3/8 dvitaškių, 5/8 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, blokavo 2 metimus, 5 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Nugaros traumą besigydanti Šulčiūtė aikštėje nepasirodė.

Dviejų pralaimėjimų seriją nutraukė Saint-Amando „Union Hainaut“ (6-7) ekipa su Marina Solopova. Ji išvykoje 62:53 (15:13, 11:17, 21:11, 15:12) nugalėjo Lilio „ESBVA Metropole“ (5-8) krepšininkes.

Starto penkete mačą pradėjusi Solopova nugalėtojoms per 23 minutes įmetė 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/3 tritaškių), 2 sykius suklydo, 1 kartą prasižengė ir surinko -3 naudingumo balus.

Abromaitės ir Paugaitės bei Šulčiūtės ekipos tarp keturiolikos Prancūzijos čempionate rungtyniaujančių klubų dalijasi 4-5 vietas, o Solopovos komanda žengia septinta.