Prieš „LKKA-Atleto“ lyderį Vingelį „Mažeikių“ gynyba buvo bevaisė (statistika)

2012-02-03 18:57
Šarūnas Vingelis pasižymi puikiu pataikymu iš artimų ir tolimų distancijų
Nuotr. Fotodiena.lt/T.Lukšys
Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) Šarūnas Vingelis 21 kartą perkopė 20 pelnytų taškų ribą. Įžaidėjo vedina Kauno „LKKA-Atleto“ (21-10) komanda Pirmosios grupės namų rungtynėse 91:77 (24:22, 15:21,28:17, 24:17) nugalėjo „Mažeikių“ (17-14) ekipą.

22 metų 192 cm ūgio Vingelis žaidė 36 minutes, pelnė 29 taškus (7/9 dvitaškių, 5/8 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, 1 kartą prasižengė, 6 sykius suklydo bei surinko 26 naudingumo balus.

„LKKA-Atletas“: Šarūnas Vingelis 29, Vidmantas Sragauskis 19, Tauras Tamošiūnas ir Tomas Urbonas po 11.

„Mažeikiai“: Parrishas Brownas 16, Dainius Vaitelis 14, Mindaugas Stašys 12, Marijus Norkus.

Šį – 2011-2012 m. sezoną Vingelis yra rezultatyviausias ir naudingiausias NKL žaidėjas. Aikštėje jis vidutiniškai praleidžia po 33,2 minutės, pelno po 22,9 taško (58,6 proc. dvitaškių, 53,3 proc. tritaškių, 87,2 proc. baudų), atkovoja po 2,6 kamuolio, atlieka po 4 rezultatyvius perdavimus bei surenka po 23 naudingumo balus.