Molėtuose – įspūdingas Ambrulaičio dvigubas dublis ir pergalė po dviejų pratęsimų (statistika)

2012-02-03 21:23

Raimundas Ambrulaitis žaidė nesustabdomai, o Molėtų „Ežerūno kario“ (16-15) ekipa Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) iškovojo itin dramatišką pergalę. Ji savo aikštėje 94:88 (29:19, 19:26, 9:17, 16:11, 7:7, 14:8) po dviejų pratęsimų palaužė „Šilutės“ (11-20) krepšininkus.

Ketvirtame kėlinyje pergalę galėjo išplėšti tiek šeimininkai, tiek svečiai, tačiau Igno Razučio ir Mariaus Kugaudos metimai skriejo pro šalį.

Pradėjus tiksėti paskutinėms pratęsimo sekundėms minimalų pranašumą turėjo „Šilutė“ (78:77), bet Justas Narušis smeigė tritaškį ir persvėrė rezultatą (80:78).

Molėtiškiams jau pradėjus švęsti pergalę, Vitalis Pancerevas neturkus atsakė dvitaškiu ir komandoms teko žaisti dar papildomas penkias minutes. Antrąjį pratęsimą galingiau pradėjo „Ežerūnas karys“ ir šventė sunkią pergalę.

Neįtikėtinai šiame mače sužaidęs Ambrulaitis per 39 minutes pelnė 27 taškus (10/12 dvitaškių, 7/9 baudų), atkovojo 19 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, blokavo 1 metimą ir surinko 43 naudingumo balus.

„Ežerūnas karys“: Raimundas Ambrulaitis 27 (19 atk. kam.), Marius Kugauda 16, Justas Narušis 14, Andrius Šležas 12, Giedrius Kulbis 11 (10 rez. perd.).

„Šilutė“: Evaldas Jurkus 17 (6 kld.), Artūras Kaubrys 15 (12 atk. kam.), Ignas Razutis 13 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam.), Vitalis Pancerevas 13, Mantas Tamaševičius 12.