Tarp naudingiausių Eurolygos savaitės žaidėjų – ir „Žalgirio“ skriaudikas Navarro (video)

2012-02-10 00:13
Nuotr.:
Naudingiausiu ketvirtosios savaitės Eurolygos „Top 16“ etapo krepšininku tapo į įspūdingą pergalę Bilbao „Gescrap BB“ komandą atvedęs Aaronas Jacksonas.

Trečiadienį krepšininkas per 29 minutes pelnė 15 taškų (5/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 5/5 baudų), atkovojo 2, perėmė ir prarado po 1 kamuolį, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, 4 kartus prasižengė ir surinko 28 naudingumo balus, o jo vedama Bilbao ekipa 93:69 nepaliko vilčių Madrido „Real“ ekipai.

Antrąją vietą naudingiausių turo krepšininkų sąraše užėmė „Barcelona“ komandą į pergalę prieš Kauno „Žalgirį“ vedęs Juanas Carlosas Navarro. Ispanas per 27 žaidimo minutes pelnė 18 taškų (5/9 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3, perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

Trečias geriausių savaitės krepšininkų penketuke liko dar vienas Bilbao ekipos pergalių kalvis. Alexas Mumbru per 25 minutes pelnė 16 taškų (4/4 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, 3 kartus prasižengė ir surinko 22 naudingumo balus.

Ketvirtas penketuke liko 21 naudingumo balą surinkęs Stambulo „Galatasaray“ ekipos gynėjas Joshua Shippas, o penktas – minimaliai nuo amerikiečio atsilikęs kitas jo tautietis Sienos „Montepaschi“ atakų organizatorius Bo McCallebas, kurio sąskaitoje – 20 naudingumo balų.